Aicinām uz kursiem vokālo ansambļu, koru vadītājus un koncertmeistarus

Saistībā ar COVID-19 12. martā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, kursi tiek ATCELTI.

Aicinām Rīgas pašvaldības iestāžu vokālo ansambļu un koru vadītājus, kā arī koncertmeistarus uz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursiem 12 stundu apjomā „Ansamblis un koris. No idejas līdz spilgtam rezultātam” 18 . un 20.martā (laika plāns pielikumā) Bērnu un jauniešu centrā “Rīgas Skolēnu pils” K.Barona ielā 99, 106.telpā. Kursu laika plāns pielikumā.

Kursu lektori:

  • Dziedātāja un diriģente Nora Kalniņa
  • Pianists, koncertmeistars Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors Aldis Liepiņš.

Programmas klausītāji iepazīsies ar visiem aspektiem, kas nepieciešams vokālā ansambļa un kora kvalitatīvam un emocionālam skanējumam.

Programmā gan teorētiskā, gan praktiskā daļa, kurā dalībniekiem būs iespēja redzēt darbu ar Rīgas Lietuviešu vidusskolas 7. – 9. klašu vokālo ansambli “Kibirkštis” un Rīgas Franču liceja jaukto kori, apgūstot gan jaunu muzikālo materiālu, gan veidojot interpretāciju iepriekš apgūtam skaņdarbam.

Programmas mērķis ir pilnveidot dalībnieku kompetenci, papildinot viņu zināšanas un prasmes mūzikas atskaņojuma veidošanā un interpretācijā. Iepazīstināt  ar jaunākajām vokālās mākslas tendencēm, priekšnesuma veidošanu, sākot ar tehniskiem risinājumiem līdz  spilgtam sniegumam koncertā, akcentējot sadarbību ar koncertmeistaru.

Pieteikuma anketu elektroniski iesūtīt gunars.antapsons@intereses.lv.

Norises laiks: 18.03.2020 - 20.03.2020
Norises vieta: BJC “Rīgas Skolēnu pils”, K. Barona ielā 99, Rīgā

Pielikums
Pieteikuma anketa