Aicinām pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmai – semināram “Vispārējā fiziskā sagatavotība, sporta spēļu iekļaušana treniņu procesā”

Aicinām pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmai – semināram “Vispārējā fiziskā sagatavotība, sporta spēļu iekļaušana treniņu procesā” (8 stundu apjomā) . Programma paredzēta interešu izglītības sporta pedagogiem, kuri strādā ar bērniem un jauniešiem.

Sporta nodarbībās jāattīsta ne tikai attiecīgā sporta veida būtiskās fiziskās īpašības, bet arī jāsekmē bērnu un jauniešu vispusīgu fizisko sagatavotību, apzinot vecuma posma attīstības īpatnības.

Programma ietver teorētiskās un praktiskās nodarbību metodes, vingrinājumus un to izpildes variācijas ar un bez inventāra treniņu procesa pilnveidošanai. Apļa treniņa metode iesācējiem un savas jomas lietpratējiem, daudzpusīga treniņa procesa veidošana, izmantojot komandu spēles. Lektors dalīsies pieredzē ar augsta līmeņa sportistu sagatavošanu svarīgām sacensībām un VFS treniņiem iesācējiem.

Lektors- Edgars Bušenko – pieredzes bagāts vispārējās fiziskās sagatavotības treneris BJC “Laimīte”, Latvijas vadošo skrituļslidotāju fiziskās sagatavotības treneris, B kategorijas vieglatlētikas treneris.

26.novembrī

09.30 – 09.55 Reģistrācija BJC “Laimīte” , Sarkandaugavas ielā 24

10.00 – 11.00 BJC “Laimīte” , Sarkandaugavas ielā 24 (Teorētiskā daļa)

11.30 – 15.30 Rīgas Sarkandaugavas pamatskola, Sliežu ielā 23 (Praktiskā daļa)

Informācijai:

Stāvvieta pieejama Sarkandaugavas 24 pagalmā.

Maiņas apavi obligāti, sporta tērps praktiskajai daļai vēlams. Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu šeithttps://forms.office.com/r/A8brUE4Y8t

(rosinām izmantot kopēšanas funkciju saites atvēršanai un neizmantot Internet Explorer pārlūkprogrammu).


Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības programmu skolotājiem dalība bezmaksas. Citu pašvaldību vai pakļautības iestāžu un privātstruktūru skolotājiem kursu programma ir maksas pakalpojums saskaņā ar Rīgas domes 23.10.2012. lēmums Nr. 5376. Par maksas pakalpojumu lūgums sazināties ar programmas vadītāju, rakstot e-pastu gantapsons@edu.riga.lv

Programmas izmaksas citu pašvaldību vai pakļautības iestāžu un privātstruktūru skolotājiem 29.81 EUR

Norises laiks: 26.11.2022 - 26.11.2022
Norises vieta: BJC "Laimīte" , Sarkandaugavas ielā 24, Rīgas Sarkandaugavas pamatskola, Sliežu ielā 23