Aicinām pieteikties meistarklasei “Kā radīt, kad viss jau ir uzradīts” teātra mākslas interešu izglītības programmu skolotājus

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs aicina pieteikties profesionālās kompetences pilnveides programmai – meistarklasei “Kā radīt, kad viss jau ir uzradīts” Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu teātra mākslas interešu izglītības programmu skolotājus. Programma notiks klātienē 2022. gada 2. maijā Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24,  no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00. Lektore: Laura Groza.

Pieteikuma anketa meistarklasei šeit: – https://forms.gle/S5WyEFpKgVorLC4A8

Programmas apraksts

Meistarklases “Kā radīt, kad viss jau ir uzradīts” mērķis ir izglītot teātra mākslas skolotājus par režijas jautājumiem mūsdienās. Meistarklasi vadīs un savā teātra pieredzē dalīsies režisore Laura Groza. Laura Groza ir absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmijas Dramatiskā teātra režijas nodaļu 2008.gadā. Kopš 2008. gada iestudē izrādes Dailes teātrī un Liepājas teātrī. L.Groza vairākkārt nominēta Spēlmaņu nakts balvai, saņēmusi Spēlmaņu nakts 2015.gadā balvu un ieguvusi arī Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvu Kilograms kultūras (2013, 2015).

Mūsdienu teātris izmanto visus iespējamos medijus, reizēm pat vairāk robežojoties ar performances vai kino žanru. Ir labi zināt visu un ir forši mīlēt visu, bet vienlaicīgi zināt, kas patīk tev pašam vislabāk. Tehnoloģijas var apgūt, tehnikas var iemācīties, bet atvērt savu intīmo teātra pieredzi reizēm ir visgrūtāk. Un vienlaicīgi – visforšāk, jo tad ir viegli, pat ja, it kā, nepareizi.” (L. Groza)

Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības programmu skolotājiem dalība bezmaksas. Citu pašvaldību vai pakļautības iestāžu un privātstruktūru skolotājiem kursu programma ir maksas pakalpojums, saskaņā ar Rīgas domes 23.10.2012.lēmums Nr. 5376 Par maksas pakalpojumu lūgums sazināties ar programmas vadītāju, rakstot e-pastu gunars.antapsons@intereses.lv.

Norises laiks: 02.05.2022 - 02.05.2022
Norises vieta: Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā