Aicinām pieteikties kursiem sporta pedagogus

GRUPA NOKOMPLEKTĒTA!

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs aicina pieteikties sporta pedagogus uz 36 stundu kursiem “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos“, kuri norisināsies 23.,26. oktobrī Rīgas 21. vidusskolā un 25. oktobrī (izbraukuma diena) Murjāņu sporta ģimnāzijā. Kursu darba plānā paredzētas gan praktiskas, gan teorētiskas nodarbības. Skatīt pielikumā.

Kursu lektori:

Dimitrijs Bražņikovs – veiksmīgi noslēdzis EHF “Master Coach” kursu sēriju un ieguvis augstāko trenera licenci EHF PRO. Bražņikovs ir pieredzējis handbola vārtsargs, kurš aizvadījis 28 sezonas sešu valstu līgās, un ir bijušais Latvijas Handbola izlases treneris.

Andis Austrups – vieglatlētikas un vispārējas un speciālās fiziskās sagatavotības treneris. Ar audzēkņiem piedalījies divās olimpiskajās spēlēs. 2012. gadā apbalvots ar Eiropas Vieglatlētikas asociācijas balvu par “nozīmīgu ieguldījumu sportā un kalpošanu tā labā, demonstrējot izcilas trenera iemaņas”. Austrupa audzēkne Laura Ikauniece Admidiņa 2016. gada Olimpiskajās spēlēs Rio, uzstādot personisko rekordu trijās disciplīnās, izcīnīja augsto 4. vietu daudzcīņā.

Ralfs Upmanis – viens no vadošajiem fitnesa treneriem Latvijā. DCH fitnesa studijas vadītajs un treneris, TRX instruktors. Funkcionāla treniņa viens no pamatlicējiem Latvijā. Darbojas kā pasniedzējs Latvijā un Ārvalstīs.

 

Pieteikuma anketu iesūtīt gunars.antapsons@intereses.lv.

Norises laiks: 23.10.2017 - 26.10.2017
Norises vieta: Rīgas 21.vidusskola, Tomsona iela 35, Rīga, LV – 1013 un Murjāņu sporta ģimnāzija, Klintslejas 4, Sējas novads, LV- 2142

Pielikums
Pieteikuma anketa