Aicinām pieteikties kursiem “Mūsdienu deju treniņstundu vadīšanas metodika. Dejas kompozīcija”

Aicinām vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības iestāžu mūsdienu deju kolektīvu vadītājus pieteikties 12 stundu pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas kursiem “Mūsdienu deju treniņstundu vadīšanas metodika. Dejas kompozīcija”. Kursi notiks 26.novembrī no plkst.9.00 Bērnu un jauniešu centrā “Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona ielā 99.

Praktiskās un teorētiskās nodarbības vadīs lektori: Svetlana Korole, Edīte Ābeltiņa un Rita Spalva.

Kursu raksturojums:

  • Klasiskās dejas pamati. Klasiskā deja tiek uzskatīta par pamatu visiem deju stiliem. Tā attīsta pašdisciplīnu, izturību, kāju un roku koordināciju, trenē visas ķermeņa muskuļu grupas, padarot saites un locītavas elastīgas. Klasiskā deja veido dejotāju stāju, lokanību, vieglumu un grāciju kustībās. Praktiskajās nodarbībās pedagogiem būs iespēja uzzināt jaunākās metodes, kā arī atsvaidzināt savas zināšanas klasiskās dejas treniņstundas vadīšanas metodikā.
  • Treniņstundu vadīšanas metodika. Mūsdienu deja apvieno vairākas deju tehnikas, metodes un kustību formas, veic vispusīgu ķermeņa un prāta attīstību, attīstīta ritma izjūtu, muzikalitāti, elastīgumu un koordināciju. Praktiskajās nodarbībās pedagogiem būs iespēja uzzināt jaunākās metodes, kā arī atsvaidzināt savas zināšanas treniņstundas vadīšanas metodikā, balstoties uz mūsdienu dejas tehnikas daudzveidību.
  • Dejas kompozīcija. Lekcija-praktiskā nodarbība, kuras laikā pedagogi analizēs dažādu deju video materiālu, biežāk pieļautās kļūdas, veidojot horeogrāfijas. Iepazīsies ar horeogrāfijas veidošanas pamatprincipiem.

Kursiem nepieciešams: Ērts apģērbs un piemēroti apavi praktiskajām nodarbībām.

Pieteikuma anketu sūtīt elektroniski – gunars.antapsons@intereses.lv

Norises laiks: 26.11.2019 - 26.11.2019
Norises vieta: Bērnu un jauniešu centrā “Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona ielā 99.

Pieteikuma anketa