Aicinām folkloras un tautas deju jomas pedagogus uz kursu programmu “Nemateriālā kultūras mantojuma pārmantošanas skola”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs aicina tautas deju kolektīvu vadītājus, repetitorus un folkloras kopu vadītājus iepazīt un pielabināt ne tikai deju, bet arī bagātināt savas zināšanas mūsu tautas folkloras krātuvē un pilnveidot savu personību 36 stundu kursu programmā “Nemateriālā kultūras mantojuma pārmantošanas skola”.

Kursi notiks no 18. līdz 21. oktobrim gan tiešsaistē, gan klātienē Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” telpās, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos nosacījumus atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem nr. 662.

Lai piedalītos kursos, aicinām aizpildīt PIETEIKUMA ANKETU: https://forms.gle/DZvsq12kodrs911V8 

Kursu programma pielikumā. Vēršam uzmanību, ka visiem kursu dalībniekiem 18. un 19. oktobrī kursu  norise attālināti, savukārt 20. un 21. oktobrī ir iespēja pieteikties uz ierobežota skaita klātienes dalību.

Savās zināšanās un pieredzē dalīsies:
  • Māra Mellēna, VISC interešu izglītības departamenta projektu koordinatore, NKM programmas “Pulkā eimu, pulkā teku” mākslinieciskā vadītāja,
  • Una Smilgaine, Latviešu folkloras krātuves pētniece, 
  • Reinis Druvietis, pašizaugsmes treneris, Jeremy Akademy vadītājs. UNESSCO Latvia Kultūras programmas direktors, 
  • Dace Smirnova,  etnokompānijas “Zeidi” vadītāja, NKM programmas “Pulkā eimu, pulkā teku” tradicionālās dejas eksperte, 
  • Madlēna Bratkus, Jelgavas Bērnu un jauniešu centra “Junda ”deju kolektīva “Jundari” vadītāja, Jelgavas un Ozolnieku novadu tautas deju kolektīvu virsvadītāja, 
  • Indra Filipsone, Horeogrāfe, Deju svētku virsvadītāja, XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Goda virsvadītāja.

Līztekus atgadinām, ka saskaņā ar 2021. gada 28. septembra Ministru kabineta noteikumu Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai ” 121. punktu Kursos klātienē var piedalīties personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai ar apliecinājumu papīra vai digitālā formā par negatīvu Covid-19 testa rezultātu, kuru uzrāda par izglītības procesa īstenošanu Iestādes atbildīgajai personai.

Norises laiks: 18.10.2021 - 21.10.2021
Norises vieta: Tiešsaistē un klātienē BJC "Rīgas Skolēnu pils" (atbilstoši MK noteikumiem nr. 662)

Pielikums