Aicinām apmeklēt kursu programmu “Muzikālā materiāla izveide un apstrāde horeogrāfiju veidošanai”

Saistībā ar COVID-19 12. martā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, 19. marta kursi tiek ATCELTI. Sekojiet informācijai par kursu datuma maiņu.

Aicinām pieteikties 12 stundu pedagogu profesionālās pilnveides programmai “Muzikālā materiāla izveide un apstrāde horeogrāfiju veidošanai”, kura norisināsies 2020. gada 19. martā un 23. aprīlī. Kursu sākuma laiks (abas dienas) – plkst. 9.00. Lektore – Elīna Karaseva.

Programmas klausītāji iepazīsies ar paņēmieniem kā veidot, saglabāt un apstrādāt mūzikas failus, kā arī ar skaņu stipruma ietekmi uz dejotāju dzirdi:

  • Cilvēka auss uzbūve, kā to ietekmē skaļas mūzikas klausīšanās. Kā to var nomērīt ar viedtālruņa palīdzību. Kas jāzina par skaļu mūzikas atskaņošanu telpā.
  • Kā veidot skaņu ierakstu failus, kādām situācijām tie ir paredzēti. Audio failu formāti, dažādu kompresiju failu skanējuma salīdzinājums. Ieskats Reaper funkcijās, skaņas failu importēšana, apstrādes pamati un eksportēšana. Iepazīstināšana ar mājasdarba daudzceliņu faila ierakstu.
  • Praktiskā nodarbība, kā izlīdzināt skaļumu dažādām fonogrammām, kā saīsināt, pagarināt, palēnināt, paātrināt fonogrammu.
  • Kursu ietvaros paredzēts praktisks mājas darbs.

Uzmanību! Kursos tiek uzņemti dalībnieki ar labām datorprasmēm. Dalībnieku skaits ierobežots.

Pieteikuma anketu iesūtīt gunars.antapsons@intereses.lv!

Norises laiks: 19.03.2020 - 23.04.2020
Norises vieta: Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas telpās, K. Barona iela 1, Rīga.

Pieteikuma anketa