Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā aizraujoša spēle ģimenēm

 

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu un vasaras brīvlaika sākšanos, kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā būs skatāms līdz šim iespaidīgākais parka vides objektu un pils fasādes noformējuma ansamblis “Noslēpumainie ciemiņi”, kas vienlaikus būs brīvdabas spēle visai ģimenei ar iespēju laimēt izstādītos vides objektus.

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā nolaidies citplanētiešu kuģis! Meklē noslēpumainos ciemiņus kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā no 1. līdz 13. jūnijam! Vai varēsi viņus atrast?

Kā stāsta pils ļaudis, kuģis no kādas attālas un mazpazīstamas planētas uz Zemes ieradies vēlā vakara stundā, nomaldoties no plānotā starpplanētu maršruta, un šī pieturvieta apkalpei nepieciešama, lai uzlādētu kuģa baterijas. Tomēr izrādās, ka uz Zemes izmantotā elektroenerģija, ko apkalpei laipni piedāvājusi kultūras pils “Ziemeļblāzma” komanda, ir pārāk vāja, lai lidojošo aparātu uzlādētu zibenīgi, tāpēc kuģa apkalpei un starpplanētu tūristiem pils parkā nāksies uzkavēties divas nedēļas. Taču noslēpumainie ciemiņi par to nebūt neskumst – pils parka bērnu smiekli, rotaļas un bezrūpība viņus tā ielīksmo, ka jautrie vienači piedāvā spēlēt kopā paslēpes. Ja spēsi pils parka teritorijā atrast visus 16 noslēpumainos viesus, iespējams, Tava draudzība izveidosies tik cieša, ka kāds no viņiem savā starpplanētu ceļojumā tālāk nemaz nedosies. 

Spēles noteikumi pieejami kultūras pils “Ziemeļblāzma” mājaslapā,  kā arī sociālo tīklu kontos – Facebook un Instagram.

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” aicina apmeklēt parku, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus.