Kultūras pils “Ziemeļblāzma” aicina satikt Ziemassvētku vecīti

Bērniem viens no Ziemassvētku iemīļotākajiem tēliem neapšaubāmi ir Ziemassvētku vecītis. Ik gadu omulīgais, sarkanā kažokā tērptais vīrs ar kuplu baltu bārdu iegriežas ļaužu namos visā pasaulē. Vieniem viņš ir Ziemassvētku vecītis, citiem Santa Klauss, vēl kādam Salatētis vai Sv. Nikolass. Stāsta, ka šis vīrs mīt tālu ziemeļos un pārvietojas ziemeļbrieža Rūdolfa vilktās kamanās.

Sākot ar pirmo Adventi, katru svētdienu līdz pat 20. decembrim no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 kultūras pils “Ziemeļblāzma” parka Tējas namiņā, ievērojot valstī noteiktās drošības prasības*, bērniem būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti. Bērni, ievērojot distanci, varēs ne tikai aprunāties ar Ziemassvētku vecīti un nodeklamēt kādu dzejolīti, bet arī izteikt viņam savu vēlējumu un iemest pasta kastītē sevis sagatavotu dāvanu sarakstu vēstules veidā.

*Norises vietā stingri tiks ievēroti 09.06.2020. Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” un to grozījumi.