Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks foto izstāde “Gadalaiki”

No 2018. gada 6. marta līdz 9. aprīlim kultūras pilī “Ziemeļblāzma” būs apskatāma Rīgas Stila un modes tehnikuma  audzēkņu darbu foto izstāde “Gadalaiki”.

Projekta ideja ir rādīt vienu un to pašu ainavu dažādos gadalaikos un katrā fotogrāfijā atspoguļot ainavas izmaņas. Izstādē apskatāmas kultūras pils “Ziemeļblāzma” parka un Juglas apkaimes ainavas dažādos gadalaikos, kas tapušas četru gadu laikā. Īsta, skaista un sniegota ziema mūs lutina reti, tomēr jaunie mākslinieki azartiski fotografē pilsētas ainavas arī ziemā, cenšoties saglabāt to pašu kadrējumu dažādos laika apstākļos.

Rīgas stila un modes tehnikuma fotogrāfa specialitātes audzēkņiem jau piecus gadus ir tradīcija, noslēdzot 1. semestri, veidot savu “bērnības un šodienas” fotogrāfiju izstādi. Otrajā izstādes daļā skatītājam tiek piedāvātas fotogrāfijas – skolēnu bērnības un šodienas foto, atspoguļojot izmaiņas cilvēkā, laikam ejot. Izstāde ir saistoša un interesanta ne tikai šo divu apkaimju – Juglas un Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem, bet ikvienam skatītājam.

Izstāde apskatāma katru dienu kultūras pilī “Ziemeļblāzma” no plkst. 9.00 līdz 19.30. Ieeja bez maksas.