Koncertorganizācijas AVE SOL deju kolektīvu koncerts “Sveika, saule!”

  1. jūnijā plkst. 19.00 VEF Kultūras pils Lielajā zālē tiks izdejots Koncertorganizācijas AVE SOL deju kolektīvu koncerts “Sveika, saule!”

Latviešu skatuviskā deja ir viens no veidiem kā apliecināt mūsu tautas garu un latvisko identitāti – tā suģestē un iedvesmo ar savu vitalitāti, enerģiju un skaistumu. Senā latviešu deja mūsdienās kļuvusi par nepārspētu horeogrāfisku priekšnesumu, ko reizi piecos gados vienkopus varam baudīt Deju svētku lielkoncertos … bet milzīgo, krāšņo deju rakstu stadionā veido tūkstošiem tautas deju kolektīvu dalībnieki, kuri dejas soļa vieglumu un precizitāti ik dienu spodrina neatlaidīgā darbā.

Koncertā “Sveika, saule!” apvienosies un savu sniegumu rādīs izcili deju kolektīvi – Koncertorganizācijas “Ave Sol” tautas deju ansambļi “Liesma” un “Teiksma”, vidējās paaudzes deju kolektīvi “Teiksma” un “Oglīte” un bērnu deju kolektīvs “Teiksmiņa”.

Dejas vibrācija ir maģiska… kā saules ceļš debesjumā, kā dabas mainīgums, trauslums un spēks. Dejas valoda, kas saprotama ikvienam, saplūst ar apkārtējās pasaules ritmiem un ietver visplašāko cilvēka emociju gammu…

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

Papildu informācija:

Ilze Ozola

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības

Koncertorganizācijas “Ave Sol”

direktora vietniece

+371 67181059

E-pasts: iozola3@riga.lv