Jaunu deju sezonu uzsāk estrādes deju studija “Festa”

2.septemba pēcpusdienā, atvērto durvju dienas ietvaros, Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” aicināja apmeklēt radošās darbnīcas un izstādes, iepazīties ar pedagogiem un pulciņu darbu, apskatīt nodarbību telpas un pieteikt bērnus un jauniešus pulciņos. Futbola laukums centra pagalmā izrotāts, gaidot visus interesentus. Lai gan laiks bija apmācies un smidzināja lietutiņš, dziedātājiem un dejotājiem tas netraucēja uzstāties skatītājiem.

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona” jauno mācību gadu aktīvi uzsāk arī estrādes deju studija “Festa”. Šis būs 18. gads kopš skolotāja Kristīne Tihanova māca dejot un dāvā kustību prieku bērniem un jauniešiem.

“Neparastais gads, kurā  6 mēnešus nevarējām vadīt dejas klātienē, studijas audzēkņus motivējis turpināt darboties aktīvi un radoši. Nodejoti jau divi koncerti jaunajā sezonā. Studijas audzēkņi ar lielu prieku novērtē iespēju uzstāties dienas centra “Oāze” pagalma svētkos un “Nāc un piedalies” koncertā Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”. Deju studijai jauns moto – Dejot pagalmos ir stilīgi. Dejotāji ir atvērti jauniem uzaicinājumiem koncertēt un draudzībai ar citiem Rīgas interešu izglītības deju kolektīviem. Deja ir spēks, kas vieno!”

Prieks par enerģiskiem kolektīvu vadītājiem, kuri ar savu entuziasmu aizrauj bērnus un jauniešus, aicina nepadoties, meklēt risinājumus dažādās dzīves situācijās, piepildīt savu brīvo laiku ar kustību, prieku un draudzību. Lai visiem dejotājiem raits dejas solis un vadītājiem radošas enerģijas piepildīts mācību gads!

Informāciju sagatavoja: Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra galvenā speciāliste Ivetta Tamane sadarbībā ar deju studijas “Festa” vadītāju Kristīni Tihanovu.