Izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” radošā darbnīca ģimenēm 4. maijā “Tinas, pinas, vijas”

Bērnu izglītojošās programmas “Piloti” ietvaros 4. maijā no plkst. 12.00 līdz 16.00 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” (Kungu iela 3) notiks īpaša radošā darbnīca ģimenēm “Tinas, pinas, vijas”, kurā ikvienam apmeklētājam būs iespēja izveidot pašam savu aproci Latvijas karoga krāsās.

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” 4. maijā īpaši aicina lielas un mazas ģimenes kopīgi piedalīties radošā darbnīcā, veidojot aproces Latvijas karoga krāsās. Radošā darbnīca būs iespēja ģimenēm pavadīt laiku kopā, ļaujot pieaugušajiem darboties kopā ar bērniem, stāstot cits citam savu Latvijas stāstu, domājot labas domas un iepinot tās savās aprocēs.

Katra cilvēka dzīves stāsts ir unikāls ˗ tas tinas, pinas un vijas visas dzīves garumā, satinas kamolā vai sasienas mezglā, top par glītu jostu vai ieaužas krāšņā deķī. No cilvēku stāstiem veidojas mūsu Latvijas stāsts. Radošajā darbnīcā ikvienam būs iespēja iepīt savu stāsta daļu aprocē, lai, nēsājot to ikdienā, varētu sev atgādināt,  cik būtisks ir mūsu katra stāsts ˗ kā dzijas pavediens Latvijas audeklā.

Darbnīca norisināsies izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” (Kungu ielā 3), laikā no plkst. 12.00 līdz 16.00. Ieejas maksa 4. maijā (kopā ar izstāžu apmeklējumu): pieaugušajiem 2.50 euro, bērniem 1.25 euro. Darbnīca bērnu izglītojošās programmas “Piloti” ietvaros notiek ar Rīgas domes atbalstu. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Apmeklējuma laikā ģimenes varēs arī aplūkot divas izstādes – jaunās un daudzsološās mākslinieces Sandras Strēles lielformāta gleznu sēriju “Nostalģija” izstāžu zāles lielajā zālē, kā arī Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Visa mana grezna rota” izstādi Intro zālē.