Izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” izglītojošās programmas “Piloti” nodarbība bērniem “Krāsu pasaulē”

Sandras Strēles izstādes “Nostalģija” ietvaros šī gada 11. maijā plkst. 11.30 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” notiks pēdējā šīs sezonas “Piloti” nodarbība bērniem “Krāsu pasaulē”.

Nodarbības laikā bērni kopā ar pedagogu iepazīs jaunās un daudzsološās gleznotājas Sandras Strēles emocionāli piesātināto gleznu pasauli, kur noslēpumaino meža ieloku apdzīvo tēli no mākslinieces bērnības. Pēc izzinošas sarunas par to, kur mākslinieki gūst iedvesmu gleznu radīšanai, bērniem būs iespēja apgūt gleznu reprodukcijas pamatprincipus, izmantojot pasteļkrītiņus.

Cenšoties atveidot redzēto, nodarbības dalībnieki varēs izprast dažādu tēlu, vizuālo formu un krāsu mijiedarbību, kas ietverta Sandras Strēles izstādes “Nostalģija” gleznās. Tas ļaus apjaust, ar kādiem līdzekļiem var atainot stāstu gleznā un kā to pielāgot atbilstoši savām izjūtām un redzējumam. Ikvienam būs iespēja sajusties kā īstam māksliniekam, radot krāšņus un krāsas piesātinātus darbus.

Izglītojošās nodarbības paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem. Dalības maksa par nodarbību ir 7 eiro, tajā iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs. Nodarbība ilgst divas stundas. Bērnu vecāki šajā laikā ir laipni aicināti atstāt savas atvases pedagoga uzraudzībā un apmeklēt izstādes.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalībnieku savlaicīgi pa tālruni 67026726 vai sūtot informāciju elektroniski uz e-pastu: makslastelpa@riga.lv, norādot nodarbību datumu.