BJC “Daugmale” uzvar Latvijas čempionātā alpīnismā

No 4. jūnija līdz 5. jūnijam Valmierā norisinājās ilgi gaidītais Latvijas Čempionāts alpīnismā, pēc divu gadu pārtraukuma atklātās sacensības pulcēja lielu skaitu komandu no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī bija ieradušās komandas no Lietuvas.

Pirmajā dienā norisinājās Čempionāts pieaugušajiem un otrajā dienās jauniešu čempionāts. Kopā uz starta līnijas izgāja 17 komandas, kur sastāvs bija jānokomplektē četru cilvēku sastāvā. BJC “Daugmale” bija pārstāvētākais klubs sacensībās un no visām komandām sešas bija BJC “Daugmale” komandas un divas apvienotās ar Klubu LACA.

Pieaugušo grupā čempiona titulu izcīnīja apvienotā “Daugmale” un “LACA” komanda (Treneris Kaspars Vilks). Otro vietu izcīnīja komanda no Jelgavas “Remoss” un trešo vietu izcīnīja BJC “Daugmale” komanda (Treneris Kaspars Vilks).

Jauniešu Čempionātā uzvaru izcīnīja BJC “Daugmale” komanda (Treneri: Kaspars Vilks un Linda Ansone). Otro vietu izcīnīja Jelgavas komanda “Remoss” un trešo vietu BJC “Daugmale” komanda (Treneri: Linda Ansone un Gundega Meļķe).

Apsveicam ar skaistu un varenu vasaras sākumu!

Malači!!!!

Informāciju sagatavoja Kaspars Vilks

Foto: Kaspars Vilks