BJC “Daugmale” pasākums “Pusgadsimts Maskavas forštatē”

Te, Daugavas krastā, Miera dārza klusumā zem kastaņu svecēm, liepu un kļavu ieskauts, nu jau 50 gadus tuvākās apkārtnes bērnus un jauniešus uzņem interešu izglītības centrs “Daugmale”, kurā tik daudzu bērnu talanti iemirdzas visās varavīksnes krāsās.

Pasākums “Pusgadsimts Maskavas forštatē” bija  kā vainagojums bērnu mākslas un mūzikas izpausmēm. Koncerta programma kā ceļojums vijās cauri laikmetiem, valstīm, mūzikas un deju žanriem. Dziedātāji, ģitāristi un akordeonisti izpildīja  gan skanīgas tautasdziesmas, gan klasiskus skaņdarbus, gan mūsdienīgas un populāras kompozīcijas. Skatītājus priecēja daudzveidīga deju programma, kas ļāva iepazīt dažādu tautu soļus un ritmus. Programmu stundas garumā ar aktierisku meistarību vadīja teātra studijas audzēkņi. Savu māku rādīja arī karatē audzēkņi. Radošajās darbnīcās bērniem bija iespēja sevi apliecināt dažādās mākslas jomās. Tiem, kuriem interesēja tehniskākas lietas, varēja izmēģināt braucienu ar minikāru vai skūteri pa trasi, kurā izvietotas krāsainas figūras. Pasākumā piedalījās un savu māku rādīja gandrīz 250 audzēkņi no 23 dažādiem pulciņiem.

Daudziem BJC “Daugmale” audzēkņiem  šī diena bija svarīga ar to, ka saņēma apliecības par interešu izglītības programmas pakāpes iegūšanu un interešu izglītības programmas beigšanu.

Vairāk FOTOGRĀFIJAS šeit!

Informāciju sagatavoja Gunta Fridrihsone