BJC “Daugmale” kāpšanas sienai – 10 gadi!

2017.gada 24. janvārī svinīgi tika atzīmēta Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” kāpšanas sienas 10.gadadiena.  Tas ir nozīmīgs notikums Rīgas un Latvijas kāpšanas vēsturē. Neapšaubāmi,  BJC “Daugmale” ir liela loma kāpšanas sporta attīstībā. Katru gadu tiek organizētas Rīgas un Latvijas mēroga nozīmīgākas sacensības jauniešiem gan kāpšanas sportā, gan ātruma kāpšanā, gan kāpšanas tehnikā.  Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale” izaudzināta ne viena vien jauno kāpēju paaudze. Sportisti nes Rīgas un Latvijas vārdu starptautiskajās sacensībās, Eiropas un pasaules čempionātos.

Kāpšanas sienas 10.gadadienas pasākuma ievadā kāpšanas prasmes varēja iemēģināt visi BJC “Daugmale” interešu pulciņu audzēkņi un citi interesenti.

Tam sekoja pateicības un laba vēlējumi no BJC “Daugmale” direktora Edgara Šābļa, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta interešu izglītības programmas vadītājas Ingas Sidorčikas-Bobovičas, kāpšanas sienas projektētāja un būvnieka Normunda Reinberga, Biedrības “Remoss” vadītāja Normunda Hofmaņa, Rīgas skolēnu pils vārdā no Ingas Liepiņas, BJC “Daugmale” direktora vietnieces Marutas Karaševskas un protams no kāpšanas sporta treneriem Ilonas Purmales, Kaspara Vilka, Artūra Dombrovska.

Turpinājumā viesiem bija iespējams vērot BJC “Daugmale” kāpšanas sporta jauniešu vecākās grupas paraugdemonstrējumus sienas pievarēšanā.

Aglonas ielas 39 koridorā ir publiski apskatāmā foto retrospekcija par kāpšanas iespējām vēsturiskajā aspektā: Kā notika nodarbības pirms 10 gadiem, un kādas sacensības tiek organizētas tagad.

Lai nākotnē mūsu kāpējiem izdodas viss iecerētais!

www.bjcdaugmale.lv

Sporta organizators Kaspars Sparāns

Metodiķe Inga Korņejeva

Vairāk foto https://www.facebook.com/pg/bjcdaugmale.sportazales/photos/?tab=album&album_id=1221330127952949