BJC “Daugmale” izcilie sasniegumi Latvijas čempionātā grūtajā kāpšanā

Februāris jau iepriekš kāpšanas sportistiem bija nozīmīgs mēnesis, jo 2. februārī TSI sakaru institūtā norisinājās Latvijas Čempionāts grūtajā kāpšanā. BJC “Daugmale” kāpšanas sportisti aizsākot treniņus jau vasarā, nopietni gatavojās šīm sacensībām un uztvēra viņas kā galvenās šajā semestrī. Sacensības ar nosaukumu “Lead Games” sadarbībā ar “Traverss” klubu un Latvijas Alpīnistu savienības atbalstu izveidoja šo Latvijas Čempionātu grūtajā kāpšanā.

Sacensībās piedalījās vairāk kā 80 dalībnieki no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Latvijas, kas deva augstas kvalitātes nozīmi šīm sacensībām. Sacensībās piedalījās visi Latvijas vadošie kāpēji, kas pirms sacensībām deva vēl lielāku motivāciju.

No BJC “Daugmale” piedalījās 11 kāpšanas sportisti, kas trenējas pie trenera Kaspara Vilka. Sacensības bija sadalītas divos kvalifikācijas setos, kur 6 stiprākie iekļūst finālā. Ja kvalifikācijā vērtēja grūtākos maršrutus, tad finālā bija sagatavots viens maršruts, kas izvērtēja labākos. No BJC “Daugmale” sieviešu konkurencē finālā iekļuva Arta Matelsone, Kristīne Rjabova un Elza Baraka. Savukārt vīriešu konkurencē finālā iekļuva treneris Kaspars Vilks.

Ar lielisku sniegumu kvalifikācijā un pārliecinošu startu finālā Elza Baraka izcīnīja 1.vietu Latvijas Čempionātā, bet vīriešu konkurencē treneris Kaspars Vilks Lead Games sacensībās ieguva 2. vietu, savukārt Latvijas Čempionātā 1.vietu.

Apsveicam visus BJC “Daugmale” kāpējus!!!

Informāciju un foto sagatavoja: Kaspars Vilks, www.bjcdaugmale.lv