BJC „Bolderāja” jaunie sportisti ar labiem panākumiem noslēdz ziemas sezonu!

Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” sporta pulciņu audzēkņi ar labiem panākumiem noslēdz ziemas sezonu! Mūsu jaunie sportisti savu ziemas sezonu noslēdz gan valsts, gan  starptautiskā līmenī. Latvijas jauniešu čempionāta finālos 64 lauciņu dambretē sudraba medaļas izcīnīja Vsevolods Mitrēvičs (U-13 vecuma grupā) un Darja Drabova (U-10 grupā).

Savukārt no 10. līdz 12. februārī notikušajā  3. Starptautiskajā  turnīrā 100 lauciņu dambretē „Rīga-OPEN 2017”, kurā piedalījās 108 sportisti no 11 valstīm Junioru grupā Gunārs Gribuška izcīnīja augsto 3. vietu 42 dalībnieku konkurencē. Kopumā sacensībās Bērnu un jauniešu centru „Bolderāja” pārstāvēja 10 audzēkņi, bet viņu skolotāja un trenere, daudzkārtējā Pasaules čempione Zoja Golubeva, sacensībās tika uzaicināta un piedalījās kā galvenā tiesnese.

Mūsu paši jaunākie Kikboksa un taiboksa pulciņu audzēkņi 12.februārī piedalījās Rīgas čempionātā klinčā (IFMA). Klinčs ir īpašs cīņas paņēmiens, kas ir tieši taiboksa specifiskā sastāvdaļa – tvēriens un grūdieni. Tā kā šādās cīņās nav nekādu sitienu, tās ir ļoti populāras bērnu vidū un ļauj aizvadīt vairāk nekā vienu cīņu. Daudziem mūsu jaunajiem censoņiem šīs bija pirmās sacensības. Neskatoties uz to, kā arī uz lielo dalībnieku skaitu un konkurenci, kopumā jaunie sportisti izcīnīja 6 zelta, 4 sudraba un 4 bronzas medaļas!

  • Zeltu medaļas ieguva:  Aleksandrs Matuļēvičs, Artjoms Galastjans, Adrians Aleksandrs Višņakovs, Artemijs Ģirts Sarkisovs, Adrians Jermoļenko un Markuss Teodors Hmeļņickis.
  • Sudrabu medaļas ieguva: Daniels Spivaks, Sergejs Janduļskis, Deniss Dudņiks, Daniels Palamarčuks.
  • Bronzas medaļas ieguva: Maksims Vaitkēvičs, Raimonds Pavļiks, Jaroslava Roslova, Andrejs Miļčonoks.

Sestdien, 25.februarī notikušajā Atklātajā Latvijas čempionātā taiboksā (IFMA) mūsu audzēknis Valērijs Karmanovs, izcīnīja sudraba medaļu sadaļā „Eurothai” (saīsināta cīņu formula bez elkoņu sitieniem). Sacensībās piedalījās vairāk nekā 60 sportisti no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī no Lietuvas un Igaunijas.

No sirds sveicam mūsu jaunos, talantīgos dambretistus un viņu skolotāju – treneri Zoju Golubevu, kā arī spēcīgos Kikboksa un Taiboksa pulciņa audzēkņus un viņu pedagogus – trenerus Ruslanu Okurļaku un Sauļu Šeiki ar gūtajiem panākumiem! Vēlam neapstāties pie sasniegtā, spēku, enerģiju un izturību, kā arī pacietību,  turpmākajās sacensībās, turnīros un čempionātos!

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā.

Foto no Zojas Golubevas un Sauļus Šeikis personiskā arhīva