Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” dejotāju augstie panākumi

24.02.2019 VEF kultūras pilī otro reizi notika Latvijā Starptautiskais deju festivāls ,, DANCE OF EUROPE LATVIA” 2019, kur piedalījās kolektīvi no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas. Sacensības organizēja LMDA (Latvijas mūsdienu dejas asociācija). Deju Festivāls DANCE OF EUROPE LATVIA 2019 notika pēc amerikāņu sistēma – tiesnešu vērtējums bija skatāmas uzreiz pēc dejas lielajā ekrāna, kā arī dalībniekiem bija iespēja uzzināt tiesnešu viedokļi par katru deju.

Kā arī 16.02.2019 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notika pirmais Starptautisks horeogrāfijas konkurss-festivāls «Terpsihora». Viens no konkursa mērķiem bija veicināt pieredzes apmaiņu starp dažādu dejas žanrus stilu kolektīviem, solo dejotājiem, kā arī atrast un atbalstīt jaunus talantīgus dejotājus, deju solo izpildītājus un deju grupas. Visi dalībnieki tika vērtēti trīs pozīcijās: izpildījuma meistarība un izpildījuma tehnika, mākslinieciskais darbs, tēls.

Deju studijas Diamond grupa Amber piedalījās konkursā ar šī gada jauniestudējumu “Izelpa” un ieguva 1.pakāpes laureāta diplomu.

Paldies pedagogam Tatjanai Čilikinai un dejotājām !

Informāciju sagatavoja

BJC “Bolderāja” Direktora vietniece izglītības jomā

Ilgona Vulāne