Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” dambretes pulciņa panākumi Latvijas čempionāta finālā jauniešiem

No 16.- 19.martam Rīgas dambretes klubā (Skolas ielā,11) norisinājās  Latvijas čempionāta fināli jauniešiem 100 lauciņu dambretē. Labākie jaunie dambretisti vecumā no 10 līdz 19 gadiem cīnījās par čempiona titulu trīs vecuma grupās. Par godu pārstāvēt mūsu valsts starptautiskajā arēnā sacentās jaunie sportisti no Rīgas, Limbažiem, Siguldas, Dobeles, Kuldīgas, Līvāniem, Ventspils un Salaspils. Katrā grupā spēlēja 10 dalībnieki, atsevišķi meitenes un zēni.

Lielisku rezultātu parādīja BJC „Bolderāja” audzēkņi. Par valsts čempionu pamatprogrammā kļuva Dmitrijs Brovkins (U-19 grupā) un Vsevolods Mitrevičs (U-13). Sudraba medaļas izcīnīja Gunārs Gribuška (U-16) un Jelizaveta Zaharova (U-13).

Pirms nedēļas 11.martā Siguldā, kur norisinājās Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē U – 10 grupai mūsu visjaunākā dalībniece- deviņgadīgā Viktorija Nesanira kļuva par sudraba medaļas ieguvēju Latvijas čempionātā starp meitenēm vecuma līdz 10 gadiem. Visi  pieci BJC „Bolderāja” audzēkņi ir nopelnījuši sev ceļazīmes uz Eiropas čempionātu Baltkrievijā un Pasaules čempionātu Polijā, ar ko arī viņus apsveicam un vēlam nenogurt, cītīgi, jo cītīgi trenēties, lai varētu cienīgi pārstāvētu Latviju.

Informāciju sagatavoja: Zoja Golubeva, BJC „Bolderāja” dambretes pulciņa skolotāja

Foto no Z.Golubevas  personiskā arhīva.