Bērnu jogas grupas „Bindu” jogas pozu paraugdemonstrējumi muzikālā pavadījumā “Dinamiskā meditācija”

Aicinām visus interesentus pirmdien, 3. jūnijā plkst.18.30 VEF Kultūras pils Lielā zālē apmeklēt Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” bērnu jogas grupas „Bindu” jogas pozu paraugdemonstrējumus muzikālā pavadījumā “Dinamiskā meditācija”. Ieeja bezmaksas. Pasākumā piedalīsies arī jogas centra “Bindu” dalībnieki. Dalībnieku vecuma diapazons no 6 līdz 60 gadiem.

Šī projekta dibinātāja aktrise un skolotāja Tatjana Binde kopā ar audzēkņiem, mācību gadam noslēdzoties, ļoti radoši pieiet paraugdemonstrējumu programmas izveidei, lai parādītu bērnu vecākiem, draugiem un interesentiem apgūtās prasmes.

Šī priekšnesuma mērķis ir parādīt jogas pozu daudzpusīgumu un cilvēka ķermeņa iespējas, veidot dialogu ar skatītāju caur kustību un mūziku. Skatītājiem būs iespēja iepazīt jēdzienu “meditācija”, iedvesmoties, uzlādēties ar enerģiju un vienlaicīgi, izjust mieru. Uz skatuves nebūs sporta meistaru un vingrotāju – tie būs parasti cilvēki, kuri rādīs neparastas lietas, taču, tādas, kuras ir iespējams apgūt katram – galvenais, lai būtu pašam tieksme pilnveidoties.

Informāciju sagatavoja:

Tatjana Binde, tbinde@edu.riga.lv

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Bērnu jogas grupas „Bindu” interešu izglītības skolotāja

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)