Ar lielkoncertu “Tā daļa manis…” noslēdzies pasākumu cikls “Tā daļa manas Rīgas” interešu izglītības centros

Savijoties Latvijas un Rīgas, ģimenes un skolas, ikdienas un svētku stāstiem, koncerts vēstīja par ikvienu no mums –  vienu daļu no Latvijas. Koncertā piedalījās kolektīvi no 10 Rīgas bērnu un jauniešu centriem, kopumā vairāk nekā 400 dalībnieki: dejotāji, dziedātāji, aktieri, vingrotāji un pat skrituļslidotāji. Kā īpašs pārsteigums koncertā izskanēja grupas „Astro`n`out” jaunais singls „Dejot trakāk”, ko grupa izpildīja kopā ar BJC „Rīgas Skolēnu pils” TDA „Uguntiņa” jauniešiem Lauras Pavilones horeogrāfijā. Koncertā kopumā bija redzami seši horeogrāfijas jaundarbi, ko veidojuši  interešu izglītības kolektīvu vadītāji.

Koncertā piedalījās kolektīvi no BJC “Altona”, BJC “Bolderāja”, BJC “Daugmale”, Mākslinieciskās jaunrades centra “Praktiskās estētikas skola”, BJC “IK Auseklis”, BJC “Kurzeme”, BJC “Mīlgrāvis”, BJC “Laimīte”, Pamatskolas “Rīdze” un BJC “Rīgas Skolēnu pils”.

Koncertu vadīja Māra Upmane-Holšteine, Magnuss Eriņš un BJC „Rīgas Skolēnu pils” teātra „Zīļuks” aktieri Jānis Burmistris, Terēza Drāzniece un Linda Briede.

Projekts iekļauts Valsts simtgades Rīgas pasākumu programmā.

Fotogrāfs Roberts Ķesteris