Ar labiem panākumiem aizvadītājās brīvdienās dažādās sacensībās startējuši BJC „Bolderāja” jaunie sportisti!

Aizvadītājās brīvdienās, 21.janvarī, norisinājās divi BJC “Bolderāja”svarīgi turnīri divās Latvijas pilsētās! Kurzemes pērlē – Liepājā, notika Atklātais Liepājas čempionāts kikboksā 2017 (kick-light, k-1), savukārt Vidzemes pilsētā  – Liepupē, Latvijas 70. Skolēnu sporta spēles 64- lauciņu dambretē (Latvijas Jaunatnes čempionātu pusfināli).

No Liepājas ar zelta, sudraba un bronzas medaļām!

Atklātajā Liepājas kikboksa čempionātā piedalījās 5 Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi no Taiboksa un kikboksa pulciņa – Dāniels Celovaļņikovs, Aleksandrs Čerkasovs, Šamils Džamaldajevs, Jegors Mijerskis un Darja Šalajeva. Kā vienmēr mūsu audzēkņi parādīja augsta līmeņa cīņas tehniku un ieguva godalgoto 3.vietu komandu kategorijā, bet Dāniels Celovaļņikovs izcīnīja zelta medaļu pusfinālā uzvarot pretinieku no Liepājas, bet finālā no Lietuvas. Ar zelta medaļu no Liepājas mājas atgriezās arī Aleksandrs Čerkasovs, bet sudraba medaļas izcīnīja Šamils Džamaldajevs un Jegors Mijerskis!

Liepupē jauni pārsteigumi un jaunas cerības!

Savukārt Liepupē, kur norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionātu pusfināli 64-lauciņu dambretē, patīkamu pārsteigumu sagādāja mūsu jaunie dambretisti iegūstot 2.vietu komandu vērtējumā U-16 vecuma grupā (Gunārs Gribuška, Ņikita Džula, Jekaterīna Žitņikova, Diāna Stankeviča), kā arī individuāli – 1.vieta Gunāram Gribuškam, bet 3.vieta mūsu visjaunākajai cerībai Viktorijai Aišegilai Nesanirai. Jāatzīmē, ka šoreiz sacensībās nepiedalījās mūsu līderes  – Jeļena Česnakova un   Marija Koļeda, jo abas gatavojas starptautiskajam Rīga – Open 2017 turnīram. Ar labu startu sacensībās pārsteidza arī 8-gadīgā Darja Drabova, kura 60 dalībnieku konkurencē izcīnīja augsto 9.vietu nokļūstot finālsacensībās U-10 grupā! Pēc šī turnīra rezultātiem tiesības spēlēt LR finālsacensībās, Rīgas dambretes klubā no 2. – 5. februārim saņēma – Gunārs Gribuška, Vsevolods Mitrēvičs, Jeļizaveta Zaharova un Jekaterīna Žitņikova.

No sirds sveicam jaunos sportistus un viņu trenerus dambretes pulciņa skolotāju Zoju Golubevu  un Kikboksa un taiboksa pulciņa pedagogu Sauļu Šeiki ar gūtajiem panākumiem!  Vēlam, izturību un veiksmi arī turpmākajās sacensībās!

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā.