Aizvadīti jau 26. Svētki Annas ielā

12. septembrī notika Tehniskās jaunrades nama (TJN) “Annas 2” rīkotie Svētki Annas ielā, kuros topošie un esošie audzēkņi iepazina vairāk kā 40 nama piedāvātos pulciņus, darbnīcas, studijas un to skolotājus, kā arī izmēģināja savus spēkus “Ielaušanāsspēlē”.

Spēles dalībniekiem (un jebkuram interesentam) bija iespēja pārbaudīt savas spējas industriālajā alpīnismā, iekāpjot namā pa 3. stāva logu — svētku gaitā dalībnieku rinda pie alpīnisma sienas nesaruka ne mirkli! Spēle tālāk veda uz dažādām radošajām darbnīcām, kur dalībniekiem bija jāizpilda konkrēts uzdevums — sākot ar papīra un auduma ziedu veidošanu un māla portreta radīšanu, līdz jogas asanu izpildīšanai, dalībai performatīvā instalācijā un kļūšanu par foto snaiperi. Spēles nobeigumā dalībnieki veica jautru nobraucienu pa trosi no 2. stāva loga pāri Annas ielai. Svētku laikā Annas iela tika slēgta, lai uz bruģētā ceļa “izaugtu” zaļa atpūtas zona ar omulīgiem pufiem un galda spēlēm. Durvis apmeklētājiem vēra arī TJN “Annas 2” struktūrvienība Bērnu zinātnes centrs “Tehnoannas pagrabi”.

Šogad TJN “Annas 2” uzņem audzēkņus sešās mācību jomās: Tehniskais modelisms, Multimediji, Mākslas un skaņu studijas, Amatniecība/Dizains, Cilvēks, daba un kustība, Valodas (vairāk informācijas www.tjn.lv). Aicinām pieteikties uz brīvajām vietām pulciņos (par interesējošajām nodarbībām zvanīt 67374093 vai rakstīt uz tjn@riga.lv).

Foto autori: Andrejs Grants un Aldis Pūtelis.