Aizrautīga darbošanās seminārā FITNESA METOŽU UN LĪDZEKĻU INTEGRĒŠANA SPORTA NODARBĪBĀS

19.aprīlī Rīgas Franču licejā sanāca sporta pedagogi uz Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra organizēto semināru „Fitnesa metožu un līdzekļu integrēšana sporta nodarbībās”, kuru vadīja praktizējoša fitnesa trenere, Rīgas Teikas vidusskolas sporta skolotāja Gundega Immere.

Jau pašā semināra ievadā lektore dalībniekus pārsteidza, uzdodot pirmo uzdevumu- darbojoties grupās, divās minūtēs sagatavot aerobikas kompleksu. Protams, skolotāji neapjuka, un rezultāts bija aplausu vērts. Šī uzdevuma mērķis bija pārliecināties, ka klasiskā aerobika, ko mēs visi labi jau pazīstam, šodien ir pagātne. Strauji attīstoties fitnesam visā pasaulē, tā veidi un paveidi ir atceļojuši arī uz Latviju, kurus izpilda ne vien sievietes, bet aktīvi iesaistās arī vīrieši.

Visa semināra garumā dalībniekiem bija iespēja iepazīt dažādus fitnesa veidus un līdzekļus to veiksmīgai integrēšanai sporta nodarbībās apgūstot basketbolu, volejbolu u.c. sporta veidus.

Jaunapgūtās zināšanas pedagogiem noderēs ikdienā apmācot audzēkņus dažādos sporta veidos.

Pēc kārtējiem lektores unikāliem vingrinājumu demonstrējumiem florbolam mūzikas pavadījumā, kāds no dalībniekiem tik noteica: „Nu ko lai saka, radošs cilvēks!”. Tas pierādīja, ka lektores meistarībai nav ne gala ne malas! Atliek vien novēlēt Gundegai, lai radošais gars arī turpmāk pavada ik uz soļa!

Seminārā kopā piedalījās un apliecības saņēma 23 sporta interešu izglītības skolotāji.

Metodiskā centra vārdā, izsaku pateicību Rīgas Franču licejam par atbalstu telpu nodrošināšanā.

 

Gita Pērkone

sporta jomas metodiķe