Aicina uz tēlotājmākslas izstādi “Pārdaugavā”

No 2020. gada 7. līdz 30. augustam Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” galerijā notiks tautas tēlotājmākslas studiju izstāde “Pārdaugavā”.

Šovasar Kultūras un atpūtas centra “Imanta” tautas tēlotājmākslas studija “Umbra” rīkoja plenēru Pārdaugavā. Studijas dalībnieki devās uz dažādām tās vietām, lai gleznās notvertu tās raksturu, daudzveidību un skaistumu. Izstādē aplūkojams plenēra rezultāts – dažādu autoru iespaidi, esot Pārdaugavā. Tos papildina arī agrāk tapuši darbi, kuros attēlotas Pārdaugavas vietas un iemītnieki. Izstādē redzamas gan gleznas, kas tapušas dažādās tehnikās, gan zīmējumi.

Pēc “Umbras” aicinājuma Pārdaugavas apkaimes gleznās attēlojušas arī  vairākas citas studijas – Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” tautas tēlotājas mākslas studija “Kolorīts”, Kultūras centra “Iļģuciems” tautas tēlotājas mākslas studija “Grīva” un mākslinieku apvienība “Regulārs sakars”.

Izstāde atvērta katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00. Ieeja bez maksas.

Izstādi organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”. Tautas tēlotājmākslas studijas “Umbra” plenērs notika ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.