27.oktobrī notiks Māras Gaņģes metodiskās izstrādnes „Izrāde-pastaiga virtuālā vidē” atklāšanas svētki

Ceturtdien, 2022. gada 27.oktobrī, plkst. 15.00 Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā, notiks Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” teātra laboratorijas pedagoģes Māras Gaņģes izstrādātās metodiskās izstrādnes „Izrāde-pastaiga virtuālā vidē” atklāšanas svētki. Metodiskā izstrādne ir veidota digitālā formātā un tā būs pieejama visiem interesentiem.

Darba mērķis ir paplašināt izpratni par teātra mākslas daudzveidību un veicināt radošumu, veidojot virtuālu īpašvietas teātra izrādi, kas ļauj no jauna paskatīties gan uz konkrētajām vietām pilsētā, gan arī interneta vides izmantošanu mākslas darba veidošanā. Metodiskās izstrādnes mērķauditorija ir interešu izglītības teātra studijas jaunieši nelielā grupā attālinātā darba apstākļos: vecuma grupā 5.–8. klase saīsinātā versija un 9.–12. klase izvērstāka versija, iekļaujot darbu ar periodika.lv. Metodiskā izstrādne papildināta ar 6 video materiāliem.

Metodiskā izstrādne „Izrāde-pastaiga virtuālā vidē” ir Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates 2021.gada laureātu darbs.

Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu metodiskās izstrādnes izveidošanā!


Informāciju sagatavoja:

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra galvenais speciālists teātra mākslas jomā Reinis Vējiņš