Skolu muzeju skates vērtēšanas grafiks

No 2019. gada 1.aprīļa līdz 2019. gada 18. aprīlim notiks Rīgas vispārējās izglītības iestāžu skolu vēstures muzeju skate.  

Rīgas skolu vēstures muzeju skates vērtēšanas grafiks

Datums Laiks Izglītības iestāde Žūrijas sastāvs
01.04.2019. 9.00 Rīgas 21.vidusskola, Tomsona iela 35 G. Dreiblate, M.Mitenbergs, D.Ramane, Z.Soboļeva, L.Balode.
10.00 Rīgas 49. Vidusskola, Krišjāņa Valdemāra iela 65
11.00 Rīgas Valsts 2. Ģimnāzija, Krišjāņa Valdemāra iela 1
12.00 Rīgas 13.vidusskola, Pulkveža Brieža iela 25.
02.04.2019. 9.00 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola, Bruņinieku iela 24a G. Dreiblate, M.Mitenbergs, D.Ramane, Z.Soboļeva, M. Zvaigzne
10.00 Rīgas 40.vidusskola, Tērbatas iela 15/17
11.00 Rīgas Valda Zālīša sākumskola, Kalpaka bulvāris 8
12.00 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Raiņa Bulvāris 8
13.00 Rīgas 6.vidusskola, Aleksandra Čaka iela 102
03.04.2019. 9.00 Rīgas Ostvalda vidusskola G. Dreiblate, M.Mitenbergs, D.Ramane, Z.Soboļeva, R.Liepiņa.
10.00 Rīgas Anniņmuižas vidusskola, Kleistu iela 14.
11.00 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Āgenskalna iela 21
12.00 Rīgas 71.vidusskola, Iļģuciema iela 6
13.00 Iļģuciema vidusskola, Dzirciema iela 109
14.00 Rīgas 33.vidusskola, Stūrmaņu iela 23
08.04.2019. 9.00 Rīgas 37. vidusskola, Čiekurkalna 1.līnija 53 G. Dreiblate, M.Mitenbergs, D.Ramane, Z.Soboļeva, V. Sūna
10.00 Mežciema pamatskola, Hipokrāta iela 31
11.00 Rīgas 89. vidusskola, Hipokrāta iela 29
12.00 Rīgas Juglas vidusskola, Kvēles iela 64
13.00 Rīgas 63.vidusskola, Baltezera iela 6
09.04.2019. 9.00 Rīgas Vakara ģimnāzija, Gaiziņa iela 1 G. Dreiblate, M.Mitenbergs, D.Ramane, Z.Soboļeva, N.Naumeca

 

10.00 Andreja Pumpura Rīgas 11. Pamatskola, Maskavas iela 197
11.00 Rīgas 25.vidusskola, Rušonu iela 6
12.00 Rīgas Lietuviešu vidusskola, Prūšu iela 24a
10.04.2019. 9.00 Rīgas 74.vidusskola, Induļa iela 4 G. Dreiblate, M.Mitenbergs, D.Ramane, Z.Soboļeva, R.Liepiņa
10.00 Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskola, Nīcgales iela 15
11.00 Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Purvciema iela 38
12.00 Rīgas 84.vidusskola, Lielvādes iela 141.
13.00 Rīgas 88.vidusskola, Ilūkstes iela 30
14.00 Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola, Vietalvas iela 15
15.04.2019. 9.00 Skolu vēstures pulciņi, kuri pieteikuši dalību Skatei.

Saraksts tiks precizēts pēc 26.marta

 

 

G. Dreiblate, M.Mitenbergs, D.Ramane, Z.Soboļeva, N.Naumeca
16.04.2019 9.00 Rīgas 18. vakara (maiņu) vidusskola, Sīmaņa iela 14 G. Dreiblate, M.Mitenbergs, D.Ramane, Z.Soboļeva, M. Zvaigzne
10.00 Puškina licejs, Sarkandaugavas iela 22
11.00 Rīgas 28. vidusskola, Sliežu iela 23
12.00 Rīgas 31. vidusskola, Skuju iela 11
13.00 Rīgas Rīnūžu vidusskola, Augusta Dombrovska iela 88
17.04.2019. 9.00 Rīgas 95.vidusskola, Bruknas iela 5 G. Dreiblate, M.Mitenbergs, D.Ramane, Z.Soboļeva, D.Paukšta
10.00 Rīgas internātvidusskola bērniem ar dzirdes traucējumiem, Graudu iela 21
11.00 Rīgas 61.vidusskola, Pārslas iela 14
12.00 Rīgas 53.vidusskola, Melnsila iela 6
13.00 Ziemeļvalstu ģimnāzija, Paula Lejiņa iela 12
14.00 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Ruses iela 22

Lejuplādēt šeit: Skolu vēstures muzeju vērtēšanas grafiks