Metodiskais materiāls: Brīvības pieminekļa kultūrvaroņi

Turpinās 2020. gada interešu izglītības metodisko materiālu skates I kārta izglītības iestādēs. Lai turpinātu iedvesmot skolotājus darbu izstrādei, turpinām dalīties ar 2019. gada dalībnieku veikumu – Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas skolotājas Ināras Voitkānes materiālu “Brīvības pieminekļa kultūrvaroņi”. Izmantojot šo materiālu, varat doties individuālā ekskursijā uz Brīvības pieminekli un ciešāk iepazīties ar skulpturālo grupu kultūrvaroņiem vai, skatoties videokolāžu, vēlreiz atcerēties pagājušā gadsimta varoņus, kam esam pateicīgi par šodienas brīvību.

ANOTĀCIJA

Metodiskais materiāls veidots no plakāta un attēlu komplekta, kur redzami Brīvības pieminekļa kultūrvaroņi un to apraksti, kā arī pievienots ekskursijas vadīšanas plāns.

Metodiskais materiāls piemērots ekskursijas vadīšanai par Brīvības pieminekli gan individuāli, gan ar skolēnu grupām. Tas ir izstrādāts un aprobēts Tūrisma un gidu pulciņā, un ir izziņas materiāls skolotājiem ekskursijas vadīšanā un organizēšanā. Metodiskais materiāls palīdz attīstīt skolēniem pētnieciskās un publiskās uzstāšanās prasmes.

Metodiskais materiāls (prezentācijas formā) pieejams ŠEIT.

2020. gada interešu izglītības metodisko materiālu skates nolikums atrodas sadaļā “NOLIKUMI”.

Darba publicēšana saskaņota ar autori.