Jaunais mācību gads sācies arī Mākslinieciskās jaunrades centrā „Praktiskās estētikas skola”

Pilns jaunu cerību sācies jaunais mācību gads Mākslinieciskās jaunrades centrā „Praktiskās estētikas skola”. Atvērto durvju dienām jeb pasākumam „Nāc un piedalies Rīgas interešu izglītībā!” 6. un 7. septembrī  gatavojušies visi – adminstrācija, pulciņu skolotāji, tehniskie darbinieki, lai gan esošie, gan jaunie audzēkņi būtu gaidīti.

Šogad atkal tikšanās ar pulciņu dalībniekiem un viņu vecākiem noris pavisam neierasti. Jauki, ka laikapstākļi lutina, jo kļuvis siltāks kā iepriekšējās dienās, bez vēja un lietus. Svaigs gaiss un sarunas rada enerģiju, kurās jūtams dzīvības spēks. Pēc pandēmijas ierobežojumiem un vasaras visi ir divtik noilgojušies pēc atkal tikšanās. Šī gada skolotāju moto – Lai ļauj strādāt!

Jaunajiem dalībniekiem ir jāizdara izvēle, satiekot skolotāju un uzticoties pulciņa nosaukumam, jo katrā mācību telpā varēja sajust arī noskaņu, vairāk redzēt iepriekšējā gadā pagatavotos darbus. Tomēr arī ārā skolotāji cenšas demonstrēt mācību gadam paredzamās nodarbes, atbildēt uz jautājumiem.

Vērojama popularitāte, jo daudzi seko savu draugu ieteikumiem. Kopā esot ir lielāka svētku sajūta, arī kolēģi var labāk iepazīt viens otru. Neskatoties uz saspringtajiem apstākļiem valstī, pasākums ir izdevies, interesants un labi apmeklēts. Vienīgais par ko bērni kreņķējas – vai tiks darboties pulciņā, vai pietiks vietas. Visi grib – bērni interesanti darboties, vecāki rūpēties par saturisku brīvā laika pavadīšanu, skolotāji – dalīties savā pieredzē un palīdzēt attīstīties audzēkņu talantiem.

Vēl šodien, 7. septembrī, ikviens ir mīļi gaidīts A. Saharova ielā 35 no plkst. 16.00 līdz 19.00 Atvērto durvju pēcpusdienā Mākslinieciskās jaunrades centrā “Praktiskās estētikas skola”!

Lai veselīgs un radošs šis mācību gads!