Interešu izglītības skolotāj, palīdzi Rīgai starot!

13. starptautiskais gaismas festivāls “Staro Rīga” šogad no ierastā norises laika novembrī pārcelts uz nākamā gada sākumu, tāpēc aicinām palīdzēt Rīgai starot no ikvienas mājas!

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs aicina interešu izglītības skolotājus, kā arī iestādes iesaistīties meistarklašu veidošanā par “Staro mājās” objektu veidošanu. Ideju ģenerēšana, dažādu starojošu iespēju atspoguļošana – skolotāj, mums visiem nepieciešams Tavs radošais padoms!

Objektu izveides video/foto pamācības aicinām publicēt savos vai iestādes sociālajos tīklos (Facebook, Youtube u.c.) vai mājas lapā līdz 21. novembrim, iedvesmojot gan savus audzēkņus, gan citus interesentus starot kopā!

#PalīdzuStarot meistarklases iesūtiet arī mums (Youtube/Facebook vai citu resursu saites veidā) uz info@intereses.lv, lai varam starot vēl plašāk arī Rīgas interešu izglītības metodiskā centra mājas lapā un Facebook kontā. Būs arī starojošas simpātiju balvas iedvesmojošākajām meistarklasēm!

#palīdzustarot #staromājās

Vairāk info par līdzdalības akciju #staromājās: https://www.intereses.lv/aicina-ikvienu-piedalities-lidzdalibas-akcija-staro-majas/