Iepazīsti Interešu izglītības metodisko materiālu skates 2021 dalībniekus: Ilga Liberte

2021. gada Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skatē piedalījās 29 skolotāji no 9 izglītības iestādēm ar 23 darbiem. Turpinām vērt vaļā skates darbu PŪRA LĀDI, iepazīstoties ar skates dalībniekiem un viņu darbiem.

Iepazīsti Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” skolotāju Ilgu Liberti, kas skatē piedalījās ar darbu “Foto stāsti fotogrāfijas apmācībai attālinātā darba apstākļos”.

Darba autore ir Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale” foto-video studiju un J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolas pulciņa  “Foto un video apstrāde” interešu izglītības skolotāja Ilga Liberte. “Par skolotāju strādāju tikai interešu izglītībā un tikai nepilnus 3 gadus. Man patīk dalīties savā pieredzē un prieks, kad audzēkņiem kaut ko izdodas iemācīt. Metodisko materiālu skatē piedalījos tāpēc, ka bija izdevība apkopot attālināto mācību video materiālus, dalīties pieredzē un kaut kā plašāk parādīt foto studijas darbu,” stāsta Ilga.

Ar Ilgas Libertes darba “Foto stāsti fotogrāfijas apmācībai attālinātā darba apstākļos” prezentāciju iespējams iepazīties šeit. Video materiālus, kas iekļauti darbā, atradīsiet šeit.

Materiālu publicēšanai sagatavoja: Ilga Liberte, Inga Korņejeva, Vita Brakovska, Oskars Vainausks, Marina Lučko.