Festivāls „Umurkumurs” piedāvā izrādes bērniem nedēļas garumā!

Teātris „Zīļuks” jau otro gadu pēc kārtas organizē bērnu izrāžu festivālu „Umurkumurs” un aicina bērnus un vecākus uz burvīgām, draiskām, kustīgām, krāšņām un skatītāju iemīļotām bērnu izrādēm! Festivāls notiks no 19. līdz 26. oktobrim Rīgā.

Festivāla programma ir apskatāma www.rsp.lv, www.facebook.com/TeatrisZiluks.
Papildus informācija pa tālruni 27006023.

Festivāla izrādes ir bezmaksas, taču apmeklētājiem būs iespēja ziedot vienam no Latvijas Bērnu fonda ilggadējiem bērnu mūzikas skolu jauno talantu konkursam “Talants Latvijai”. Ik gadu šajā, ar vairāk kā 20 gadus seno vēsturi, konkursā piedalās vairāk kā 300 bērni no visas Latvijas.

Festivāls tiek organizēts ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu sadarbībā ar Kultūras un atpūtas centru „Imanta”, Bērnu un jauniešu centru „Rīgas Skolēnu pils” un Rīgas Interešu izglītības metodisko centru.

„..Super! Esmu pozitīvu emociju pārpildīts un pārsteigts par to, ko bērni var dabūt gatavu! Aktierspēle bija patiešām augstā līmenī! Viņi spēlēja tik patiesi un ticami kā lielie aktieri!.. Uzslavējama arī izrādes režija, horeogrāfija un ritējums”.. ar saviem iespaidiem par festivāla izrādēm iepriekšējā gadā dalījās Intars, 2 bērnu tētis.

Informāciju sagatavoja – Zane Goiževska, teātra „Zīļuks” projektu vadītāja
Papildus informācija pa tālruni 27006023

UMURKUMURA-AFISA