Zinību dienā, 1.septembrī plkst. 15.00 – 17.30 Bolderājā norisinājās interešu izglītības publicitātes pasākums „Nāc un piedalies”

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības pasākuma “Nāc un piedalies” aktivitātes notika Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolā, Miglas ielā, Rīgā.

 

 

Bērni kopā ar vecākiem iesaistījās radošajās darbnīcās – dekorēja papīra maisiņus, darināja kartiņas, veidoja rokassprādzes, apgleznoja stiklu, uzspēlēja galda spēles, gleznoja “Lielo gleznu”, izgatavoja “Raibu raibās spalvas” rakstīšanai, piedalījās seju apgleznošanā, locīja origami no papīra, mācījās kaligrāfijas darbnīcā uzrakstīt savu vārdu japāņu valodā, uzspēlēja galda spēles, klausījās, kā skan ģitāra. Uzzināja, kas ir ukulele – kā to spēlē.

Līdztekus piedāvātajām radošajām un sporta aktivitātēm norisinājās koncerts – uzstājās interešu izglītības audzēkņi un pedagogi ar saviem priekšnesumiem:

  • Ritmikas, mūsdienu dejas dalībnieces, pedagogs M.Andrukoviča;
  • Deju studija “Daimond”, pedagogs T.Čilikina;
  • Modernās horeogrāfijas studija “Terra”, pedagogs I.Ivanushina;
  • Ģitāras un ukuleles pedagogi A.Oklans un A.Pelčers;
  • Kikboksa, Taiboksa audzēkņi, pedagogi S.Šeikis, T.Aleksejeva;
  • Balss attīstības studijas “Kantilēna” dziedātāji un vokālisti, pedagogs I.Parahņeviča.

 

Pasākums norisinājās jaukā un mājīgā gaisotnē. Paldies pasākuma viesiem – bērniem un viņu vecākiem par piedalīšanos piedāvātajās aktivitātēs!
Paldies visiem interešu izglītības audzēkņiem un pedagogiem par ieguldīto darbu pasākuma sagatavošanā un norisē!
Pasākuma “Nāc un piedalies” īstenošana nebūtu iespējama bez RD Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta finansiālā atbalsta darbnīcu materiālu iegādei.
Pateicamies Japānas vēstniecībai par sagādātajiem materiāliem kaligrāfijas darbnīcai.

Foto no Ivetas Grīnfeldes personiskā arhīva
Informāciju sagatavoja:
Dace Timule
izglītības metodiķe