Zinību dienā, 1.septembrī Bolderājā norisinājās interešu izglītības publicitātes pasākums „Nāc un piedalies!”

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības pasākuma “Nāc un piedalies 2023” aktivitātes notika teritorijā pie Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas, Miglas ielā 9, Rīgā.

Bērni kopā ar vecākiem iesaistījās radošajās darbnīcās – darināja rokassprādzes no koka pērlītēm, apgleznoja stiklu, darbojās ar LEGO, uzspēlēja galda spēles, izgatavoja “Raibu raibās spalvas” rakstīšanai, darināja “Jautros zaķus”, piedalījās seju apgleznošanā, locīja origami no papīra – darināja un dekorēja grāmatzīmes – tauriņus, klausījās kā skan ģitāra. Uzzināja, kas ir ukulele – kā to spēlē, bet sporta stendā bērniem bija iespēja izkustēties. Līdztekus piedāvātajām radošajām un sporta aktivitātēm norisinājās koncerts – uzstājās interešu izglītības audzēkņi ar saviem priekšnesumiem:

Modernās horeogrāfijas studija “Terra”, pedagogs I.Ivanushina;

Ritmikas, mūsdienu dejas dalībnieces, pedagogs M.Andrukoviča;

Skolas vokālo ansambļu dalībnieki, pedagogi S.Brehmane, D.Poste;

Balss attīstības studijas “Kantilēna” dziedātāji un vokālisti, pedagogs I.Parahņeviča.

Pasākums norisinājās jaukā un mājīgā gaisotnē. Paldies pasākuma viesiem – bērniem un viņu vecākiem par piedalīšanos piedāvātajās aktivitātēs!

Paldies visiem interešu izglītības audzēkņiem un pedagogiem par ieguldīto darbu pasākuma sagatavošanā un norisē!

Pasākuma “Nāc un piedalies” radošo darbnīcu īstenošana nebūtu iespējama bez RD Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta finansiālā atbalsta darbnīcu materiālu iegādei.

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Timule

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas izglītības metodiķe