Zināmi Lego konkursa “Kad pasaciņa ciemos nāk…8” laureāti

No 16.- 26.novembrim Rīgas Jauno tehniķu centrā notika Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss “Kad pasaciņa ciemos nāk…8”. Šis gads bija neierasts, jo konkursa dalībniekiem šogad nebija iespējas tikties klātienē, konkurss pilnībā norisinājās neklātienē, video formātā. Katrs dalībnieks bija savā mācību iestādē vai mājās, bet kā jau katru gadu, arī šogad bija pasaka un tapa LEGO tēli! Arī pirmsskolas grupas bērni, kuri Lego pasaciņas konkursos parasti ir piedalījušies neklātienē un brīvākā režīmā, jo pasaku izvēlējās kopā ar savu skolotāju, šoreiz pievienojās lielajām grupām un veiksmīgi tika galā ar uzdevumu!

Konkursa dalībnieki attēloja zemūdens pasauli, kuru iepazina rakstnieces Lauras Vinogradovas pasakā “Kuģis”. Konkursa dalībnieki bija pirmie, kuri šo pasaku dzirdēja, jo rakstniece to uzrakstīja un ierunāja īpaši šim konkursam.

Konkursā piedalījās 42 bērni no 11 izglītības iestādēm.

Žūrijai bija jāpieņem grūti lēmumi, jo darbi ir ļoti krāšņi un interesanti, taču nebija iespējas tos aplūkot klātienē, bet gan tikai no iesūtītajiem video un fotoattēliem.

Lego konkursa “Kad pasaciņa ciemos nāk…8” laureāti:
Grupa (6 – 8 gadi)

1.vieta Jānis Ļvovs

2.vieta Artemijs Anančenko

2.vieta Robins Dzalbs

Simpātiju balvas: Dagnis Krasovskis, Roberts Vītols, Zemgus Ziņģītis

Grupa (9-12 gadi)

1.vieta Laura Virse,

1.vieta Dmitrijs Azarjonoks

2.vieta Adriana Ērgle

Simpātiju balvas: Evelīna Ķēniņa, Raeins Šmitmanis

Pirmsskolas grupa

1.vieta Markuss Karloss Dzenis

2.vieta Marta Bille Kalniņa

3.vieta Ēriks Šarkovskaitis

3.vieta Vladislavs Azarjonoks

Liels paldies dalībnieku skolotājiem un vecākiem par aktīvu līdzdalību veiksmīgas konkursa norises nodrošināšanā. Paldies RJTC un Rīgas Izglītības, kultūras un sporta departamentam. Paldies rakstniecei Laurai Vinogradovai, žūrijai un RJTC metodiķei Laurai Timšai par koordinēšanu un apjomīgā vizuālā materiāla apkopošanu.

Tiekamies nākamajos konkursos!

Informāciju sagatavoja:Vizma Virse,  RJTC Lego pulciņa skolotāja