Zināmi konkursa „Gleznojumi uz zīda un stikla. Purvs” konkursa rezultāti

Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa „Gleznojumi uz zīda un stikla. Purvs” laureāti ir zināmi. Vērtēšanas komisija izvērtēja 88  konkursam iesniegtos darbus no piecpadsmit izglītības iestādēm.  Stikla apgleznošanā  saņēmās četrdesmit astoņus  darbus, zīda apgleznošanā četrdesmit darbus. Konkursa tēma ir mudinājusi pētīt, saskatīt šo dabas fenomenu, redzēt it kā neredzamo, ielūkoties purva dzīlēs un pacelt acis debesīs un spoguļoties atspulgos. Ļauties noskaņai.

Paldies vizuālās mākslas skolotājiem viņu audzēkņiem par  rezultātu, kurš iepriecina ikvienu izstādes apmeklētāju. Atzinīgi tika novērtēti piecdesmit autoru  darbi. Vēl divdesmit pieci autori saņems atzinību, kura pēc punktiem ir ļoti tuvu 3.pakāpes diplomam. Ir ieguldīts milzīgs darbs, ideja, tehniskais izpildījums, radošā pieeja, mākslinieciskums. Darba novērtējumu konkursa dalībnieki saņems 30.martā, apbalvošanas pasākumā, kultūras pilī ‘Ziemeļblāzma’.

Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta  departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldei par atbalstu, kā arī Ziemeļrīgas kultūras apvienībai – kultūras  pilij “Ziemeļblāzma” par ilggadējo  sadarbību.

Konkursa rezultāti pieejami ŠEIT

Informāciju sagatavoja:

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” izglītības metodiķe

Maira Kalniņa