“VILORI” īpašie piedāvājumi izglītības iestādēm

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, VILORI, balstoties uz savu ilggadēju pieredzi mācību iestāžu nodrošināšanā ar papīriem un krāsām, piedāvā nodrošināt audzēkņus ar mācību procesam nepieciešamajām lietām, veicot VILORI kolektīvo materiālu iegādi (mācību iestādes vai grupas vārdā), kas ļauj taupīt ne tikai naudu, bet arī laiku, kā arī izmantot mācību procesā kvalitatīvu produkciju par labām cenām!

Gatavojoties pasākumam Vērmanes dārzā “Nāc un piedalies”, VILORI piedāvā kartonu par speciālu cenu: KARTONS A1 FORMĀTS, 224 GR., 5 TOŅI, TIKAI 0,39 EUR.

Minimālais pirkums- 10 loksnes. Akcija spēkā 26.08.-10.09.2016. vai kamēr prece ir noliktavā. Piedāvājums spēkā: veikalā “Papīru nams” Stabu ielā 13 .

Aicinām Jūs pirms jauna mācību gada sākuma iepazīties ar paplašinātu mākslas preču sortimentu!

ISEC.vilori.fotoVILORI piedāvā:

  • papīrus, kartonus, pasteļpapīrus, akvareļpapīrus, zīmēšanas papīrus, papīrus akrilam un eļļai, dekoratīvus papīrus, NATUR sērijas kartonus
  • Akrilkrāsas, eļļas krāsas, akvareļkrāsas, guašas, temperas, krāsas zīdam, audumam, ādai, keramikai, stiklam un porcelānam
  • EKO eļļas krāsas uz ūdens bāzes(!) BERLIN tagad pieejamas arī lielos 200 ml tilpumos-  saudzē savu veselību, nelieto terpentīnu un šķīdinātājus!
  • Otas, špakteļi, tekstūrplāksnes, skalpelīši, papīra griezēji un giljotīnas
  • Sausie un eļļas pasteļkrītiņi, ogles, sangīnas, profesionālie krāsainie, pasteļu, akvareļu un grafīta zīmuļi, kodoli
  • Māls, plastilīni, gaisā sacietējošās plastikas, termiski fiksējamās polimēra plastikas
  • Smalkie rakstāmie un marķieri dažādām virsmām, spalvas, tintes, tušas
  • Audekli uz rāmja un kartona, biezie kartoni

Bezmaksas preču piegādi Rīgā, ārpus Rīgas- vienojoties.

Iestāžu audzēkņiem (skolēniem un studentiem) veikalā PAPĪRU NAMS Rīgā, Stabu ielā 13 –   ATLAIDE 15%! ( *akcijas laiks 01.08.-15.09.2016., uzrādot skolēna vai studenta apliecību, atlaide neattiecās uz akcijas precēm).

Veikala adrese: Kr.Valdemāra 40/k.1 (ieeja no pagalma), Rīgā, darbdienās 9.00-18.00. Kont.tālr. 67506452, 67506453,   vilori@vilori.lv