Valsts svētku tiešsaistes koncerts “Dāvanas Latvijai” ar Latvijas Nacionālā teātra aktieriem

18. novembrī plkst. 16.00 Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” Facebook kontā būs vērojams Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts “Dāvanas Latvijai”, kurā uzstāsies dziedošie aktieri Marija Bērziņa un Mārcis Maņjakovs kopā ar komponistu Valdi Zilveri.

Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai Latvijas Nacionālā teātra aktieri Marija Bērziņa un Mārcis Maņjakovs, komponists un pianists Valdis Zilveris ir sagatavojuši skaistu un sirsnīgu koncertprogrammu. Tajā skanēs Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa, Māra Čaklā un Jāņa Petera dzeja, Raimonda Paula, Valta Pūces, Jāņa Lūsēna un Ulda Stabulnieka populārās dziesmas, daudzas no kurām jau kļuvušas par tautasdziesmām. Teātra cienītājiem īpaši patiks dziesmas no teātra izrādēm “Skumjš stāsts par Keriju”, “Vadonis” un citām.

Koncertu rīko Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība, Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems”.

Šo pasākumu atbalsta Rīgas pašvaldība, un tas ir daļa no Rīgā notiekošās valsts svētku kultūras programmas, ar kuru pilnā apjomā var iepazīties pašvaldības tīmekļa vietnē https://svetki.riga.lv/. Rīgā iedzīvotāji aicināti valsts svētkus pavadīt veselībai drošā veidā – ģimenes lokā savās mājās, baudot kultūru bez maksas tīmeklī, apmeklējot kultūras pasākumus “zaļajā režīmā” vai pastaigās pa pilsētu tuvinieku lokā, aplūkojot svētku noformējumu Rīgas pilsētvidē. Šogad ierasto sarkanbaltsarkano karogu pilsētas noformējumu papildina laikmetīgā māksla un gaismas instalācijas ar tautasdziesmu spēka vārdiem.