Turpinām iepazīstināt ar Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu radošā festivāla “Dejo ar vadītāju” laureātiem un I pakāpes ieguvējiem – horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte”

Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte”.

Deja “Krāsu simfonija” – laureāta pakāpe.

Mūzikas autors Salorien

Horeogrāfija Marina Dumberga-Lobanova

Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte” tika dibināts 1978. gadā Latgales priekšpilsētas bērnu un jauniešu centrā „Daugmale”, netālu no Rīgas pilsētas centra. Bijušās horeogrāfiskā ansambļa “Pērlīte” dejotājas, Marina Dumberga-Lobanova un Diāna Gorska, vada kolektīvu jau vairāk nekā 10 gadus.

Šobrīd kolektīvā deju prasmi apgūst 178 bērni vecumā no 4 līdz 20 gadiem. Deju kolektīvs „Pērlīte” demonstrējis savu meistarību ļoti daudzos konkursos, iegūtot godalgotas vietas gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Katrs kolektīva koncerts ir notikums, jo priekšnesumi tiek papildināti ar daudzveidīgiem un krāsainiem tērpiem.

Lepojamies, ka horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte” piedalījās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lielkoncertā „TE MĒS ES@M”, un XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju e-lielkoncertā „Augstāk par zemi”.

2023. gadā pavasarī kolektīvs svinēs savu jubileju, kolektīvam jau 45 gadi!


Horeogrāfiskā ansambļa „Pērlīte” vadītājas Marina Dumberga-Lobanova un Diāna Gorska