Turpinām apgūt Rīgas jauno mūsdienu deju horeogrāfu kopdarbu – deju “Viegli”!

Šonedēļ dejosim kopā ar Dārtu Sofiju Žibu un Danielu Grētu Heidemani no Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” mūsdienu deju studijas “Festa”

  • Kas tev jādara?
  • Skaties video
  • Mācies kustības
  • Katru nedēļu nofilmē savu progresu un dalies ar mums, publicējot sociālajos tīklos (minot Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs un izmantojot tēmturi #Esmukustībā)
  • Aicini iesaistīties arī savus deju draugus!

Visi Rīgas dejotāji, kuri būs pilnībā apguvuši deju “Viegli” maijā tiks uzaicināti uz dejas videoklipa filmēšanu!

Par projekta “Dejotāji rada” horeogrāfiem:

“Mūsdienu deju studijas “Festa” dejotājas Daniela Grēta Heidemane un Dārta Sofija Žiba priecājās būt par dejas “Viegli” nobeiguma daļas horeogrāfēm. Iedvesma ilgi nebija jāmeklē, tā atnāca viegli un tapa skaista horeogrāfija. Es lepojos ar meiteņu paveikto un novēlu piepildīt savus deju sapņus nākotnē. Dejotājas aktīvi iesaistās deju studijas ikdienā un man ļoti daudz palīdz. Lai visiem viegls deju solis mācoties šo deju!”, tā savus dejotājus raksturo mūsdienu deju studijas “Festa” vadītāja Kristīne Tihanova.

Dziesma: “Viegli”/Imants Ziedonis un Jānis Strapcāns Vairāk par projektu lasi https://www.intereses.lv/rigas-interesu-izglitibas-metodiskais-centrs-aicina-piedalities-projekta-dejotaji-rada-un-apgut-rigas-musdienu-deju-dejotaju-radito-deju-viegli/

 

Esmu kustībā!

 

Informāciju sagatavoja 

Ivetta Tamane

Centra galvenā speciāliste mūsdienu deju jomā