TJN “Annas 2” ielūdz uz pasākumu “Svētki Annas ielā”

Zināšanas, prasmes un pieredze, ko bērni un jaunieši var iegūt Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” darbnīcās un studijās, palīdz pārliecinoši spert nākamo būtisko soli izglītības un profesijas izvēlē līdzīgi kā ķēdes reakcijā, kur viens process ierosina nākamo un sekmē reakcijas tālāku, nepārtrauktu norisi.

2016. gada 8. septembrī no plkst. 15:00 līdz 19:00 norisināsies TJN “Annas 2” organizētie Svētki Annas ielā, kur visiem interesentiem tiks atvērtas vairāk nekā 40 studiju un darbnīcu durvis namā un uz Annas ielas.

–  Varēs iepazīties ar pulciņu skolotājiem un pieteikties nodarbībām.

– Motokrosa laboratorijā Latvijas motokrosists Leons Kozlovskis un motokrosa eksperts Tomass Cīrulis iepazīstinās visus ar motokrosa braucēju aprīkojumu un sadzīves apstākļiem sacensību laikā, kā arī sniegs dažas praktiskas iemaņas motokrosa tehnikas apkopē.

– Vinila darbnīcā DJ Švāna vadībā varēs atklāt dīdžeja amata noslēpumus, ierakstīt svētku audioreklāmu un no savu laiku nokalpojušām platēm izveidot dekoratīvus interjera priekšmetus (aicinām ņemt līdzi savas plates!).

– Drosmi būs iespējams pierādīt nobraucienā ar trosi (zip-line) no nama trešā stāva un turpat varēs arī pieteikties konkursam “Superpuika 2017”.

– Kopā ar Miguel Andres Hernandez Giraldi interesenti varēs darboties ritmu meistaru darbnīcā, kā arī izgatavot savu ekskluzīvo mūzikas instrumentu.

– Annas ielas svētkus papildinās lidmodeļu paraugdemonstrējumi un Brain Games galda spēļu telts.

– Svētku noslēgumā ikviens klātesošais, kas informācijas stendā būs saņēmis pasākuma aproci, piedalīsies lielajā loterijā, kurā varēs laimēt planšetdatoru Lenovo Idea Tab 2 un ekskursiju pa aizraujošo Bērnu zinātnes centru “Tehnoannas pagrabi”.

Svētkus jau divdesmit trešo reizi rīko TJN “Annas 2”, un tas ir pozitīvs, atraktīvs un izglītojošs pasākums zinātkāriem bērniem un jauniešiem. TJN “Annas 2” sniedz iespēju apgūt laikmetam atbilstošas kompetences papildus formālajai izglītībai, kas veido pārliecinātus un mērķtiecīgus jauniešus, paaugstinot viņu konkurētspēju darba tirgū.

Aicinām gan lielus, gan mazus interesentus iepazīties ar radošām un tehniski orientētām darbnīcām, labi pavadīt laiku pozitīvā atmosfērā, kā arī atrast savu interešu izglītības pulciņu un skolotāju plašajā TJN “Annas 2” piedāvājumā!

Ieeja pasākumā bez maksas.

svetki2Informāciju sagatavoja:

Ieva Strauta,

TJN „Annas 2” izglītības metodiķe