Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” aicina uz dienas nometni “Annas laboratorija”

Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” aicina pieteikties uz dienas nometni “Annas laboratorija” š.g. 17.-28. augustā. Nometne paredzēta bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem.

“Annas laboratorija” ir iespēja lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku, darbojoties un apgūstot jaunas zināšanas un prasmes Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” pedagogu vadītajās radošajās studijās un darbnīcās. Divu nedēļu garumā eksperimentēsim ar krāsām, spēlēm, materiāliem, kustībām un daudz ko citu. Būs iespēja piedalīties animācijas filmiņas veidošanā, darboties ar māliem un parafīnu, filcēt, šūt, veidot dažādus modeļus, kā arī sacensties trasē un radīt skaņu ainavas.

Maksa par nometni – 200 EUR.

Nometnes norises vieta: TJN “Annas 2”, Annas ielā 2, Rīgā. No 10. jūnija Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā www.eriga.lv pakalpojumā “Pieteikšanās bērnu un jauniešu nometnēm” vecākiem būs iespēja iepazīties ar pašvaldības izglītības iestāžu organizēto atvērto nometņu piedāvājumu, bet bērnu nometnei pieteikt varēs šajā pašā portālā no 15. jūnija plkst. 10.00.

Informāciju sagatavoja: Ieva Strauta, Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” Izglītības metodiķe izglītības jomā