Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” audzēknis Māris Brakovskis izcīna pasaules čempiona titulu raķešu modelismā

No 22. līdz 29. augustam Ļvovā, Ukrainā, norisinājās Pasaules čempionāts raķešu modelismā. 17 komandu un 211 dalībnieku konkurencē čempionātā piedalījās arī Latvijas komanda, kuru pārstāvēja TJN “Annas 2” pedagogi Lauris Pumpurs un Oskars Raudiņš, kā arī audzēkņi Māris Brakovskis, Raivo Lupiks un Ilmārs Tauriņš.

1.vietu un pasaules čempiona titulu individuālajā startā S-8-E/P modeļu klasē ieguva TJN “Annas 2” audzēknis Māris Brakovskis. L. Pumpurs individuālajā startā izcīnīja 8. vietu. Arī komandā dalībnieki parādīja lielisku sniegumu un ieguva augsto 3. vietu S-8-E/P modeļu klasē uzreiz aiz Bulgārijas (1. vieta) un Ukrainas (2. vieta) komandām, aiz sevis atstājot Ķīnas, Polijas, ASV, Šveices, Lielbritānijas un citas komandas.

Paralēli šim čempionātam notika arī Copter Race sacensības, kur godalgotās vietas savā starpā sadalīja mūsu komandas dalībnieki – 1. vieta L. Pumpuram, 2. vieta O. Raudiņam un 3. vieta M. Brakovskim.

Abi TJN “Annas 2” pedagogi atzīst, ka tikai pateicoties mērķtiecīgam darbam un neatlaidībai ir iespējams nest Latvijas vārdu pasaulē. Jaunie raķešu modelisma un lidmodelisma entuziasti ir laipni gaidīti apgūt zināšanas šajā aizraujošajā jomā TJN pulciņos.

Vairāk informācijas un attēlu Ukrainas Raķešu modelisma sporta (Spacemodelling sport in Ukraine) Facebook lapā – www.facebook.com/frms.ua un sacensību oficiālajā mājaslapā – www.frms.ua.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Strauta, TJN “Annas 2” izglītības metodiķe

Foto no www.facebook.com/frms.ua un L. Pumpura personīgā arhīva.