“Tautasdziesmu birzs” kultūras centra “Imanta” skatlogos

No 17. līdz 30. novembrim Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” skatlogos izvietots Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienai veltīts noformējums “Tautasdziesmu birzs”.

Sveicot apkaimes iedzīvotājus Latvijas valsts svētkos un rosinot svētku noskaņu, kultūras centra skatlogos izvietota īpaša latviešu tautasdziesmu kolekcija. Imantas iedzīvotāji savās ikdienas gaitās un pastaigās kultūras centra skatlogos varēs lasīt iedvesmojošas tautasdziesmas, kas vienkāršos vārdos iepriecina, dod padomu vai uzmundrinājumu un apliecina gribasspēku. Izvēlētās tautasdziesmas parāda latviešu dainās ierakstīto dzīvesziņu un aicina apzināties kultūras mantojuma spēku, atzīmējot Latvijas valsts svētkus.

Kultūras centra teritorija un “Tautasdziesmu birzs” ir brīvi pieejama ikvienam jebkurā laikā, turklāt diennakts tumšajā laikā ēkas fasāde ir izgaismota. Vienlaikus kultūras centrā katru dienu, arī 18. novembrī, no plkst. 10.00 līdz 20.00 iespējams apmeklēt tautas lietišķās mākslas izstādi “Mani raksti Latvijai” un jaunās gleznotājas Dzintras Romanovskas izstādi “Klusais mielasts”. Ieeja bez maksas.

Projektu organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”.