Svētdien ar lielkoncertu “Tā daļa manis…” VEF Kultūras pils noslēgsies pasākumu cikls “Tā daļa manas Rīgas”

Svētdien, 28. oktobrī, plkst. 16.00 VEF Kultūras pilī pulcēsies Rīgas interešu izglītības centru labākie kolektīvi, lai kopīgi veidotu svētkus Latvijai – lielkoncertu „Tā daļa manis…”. Koncertā piedalīsies arī grupa „Astro`n`out” un radio Pieci.lv DJ Magnuss Eriņš. Ieskaties fotogrāfa Roberta Ķestera noķertajos mēģinājuma mirkļos.

Koncerts ir noslēgums oktobrī bērnu un jauniešu centros (BJC) notiekošajam pasākumu ciklam „Tā daļa manas Rīgas”, kas 14 unikālos notikumos aicināja iepazīt un no jauna piedzīvot savas tuvākās apkaimes, sagaidot Latvijas simtgadi. Savijoties Latvijas un Rīgas, ģimenes un skolas, ikdienas un svētku stāstam, koncerts vēstīs par ikvienu no mums –  vienu daļu no Latvijas. Koncertā piedalīsies kolektīvi no 10 Rīgas bērnu un jauniešu centriem, kopumā vairāk nekā 400 dalībnieki: dejotāji, dziedātāji, aktieri, vingrotāji un pat skrituļslidotāji.

Kā īpašs pārsteigums koncertā izskanēs grupas „Astro`n`out” jaunais singls „Dejot trakāk”, ko grupa izpildīs kopā ar BJC „Rīgas Skolēnu pils” TDA „Uguntiņa” jauniešiem Lauras Pavilones horeogrāfijā, kas veidota īpaši šim koncertam. Tāpat, koncertā būs redzami vēl četri horeogrāfijas jaundarbi, ko sagatavojuši interešu izglītības kolektīvu vadītāji.

Koncertā piedalīsies kolektīvi no BJC “Altona”, BJC “Bolderāja”, BJC “Daugmale”, MJC “Praktiskās estētikas skola”, BJC “IK Auseklis”, BJC “Kurzeme”, MJC “Mīlgrāvis”, BJC “Laimīte”, Pamatskolas “Rīdze”, BJC “Rīgas Skolēnu pils”. Koncertu papildinās profesionāli mūziķi Māra Vitkus vadībā.

Biļetes uz lielkoncertu „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv

Svētki mums, Tev un Latvijai! Tiekamies!