Sveicam Deju svētku virsvadītāju Indru Filipsoni

Šodien, 18. janvārī, nozīmīgu dzīves jubileju svin horeogrāfe, Deju svētku virsvadītāja un Goda virsvadītāja Indra Filipsone, kuru mēs pilnīgi pamatoti saucam arī par savējo, jo ilgus gadus Indra strādāja  Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra tautas deju metodiskajā apvienībā, atbalstot, motivējot un iedvesmojot jaunos deju kolektīvu vadītājus.  

Indra Filipsone  joprojām darbojas kā jomas eksperte un vērtē kolektīvu sniegumu skašu un konkursu žūrijās. Nenovērtējams ir viņas devums lektores darbā pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursos un semināros, kā arī pieredzes dalīšanās atklātajās nodarbībās un citās aktivitātēs, arī polularizējot mūsu kultūras mantojumu pasaulē –  Starptautiskajos Eiropiādes festivālos.  Indrai ir svarīgi nodot tālāk šo latvisko tradīciju un arī pašās veikumu. Tā savu dibināto TDA “Bitīte” viņa nodevusi Gundegai Prancānei, savukārt Indras meita Nadīna Neimane-Gardoviča turpina aktīvu dalību Starptautiskajos Eiropiādes festivālos.

Arī mūs katru pavasari priecē Indras vadītie  Rīgas dejotāju saimes Mātes dienas koncerti. Īpašs bija Indras devums, veidojot  III Rīgas izglītības iestāžu deju svētkus “Trejdeviņi gaismas tilti” 2017. gadā Arēnā Rīga. Prieks, ka viņas dejas joprojām priecē gan bērnus, gan skolotājus.

Centra galvenā speciāliste tautas dejas jomā Ineta Bērziņa par Indru saka: “Toleranta, iejūtīga un objektīva. Indra mani allaž iedvesmo, jo viņas klātbūtnē gribas turēt taisnu muguru, smaidīt un sasparoties. Indras personība spēj piepildīt jebkuru telpu un deju zāli, kurā viņa ienāk. Viņa izstaro labestību, gaišumu un dzīvesprieku.”

Atceroties skaisto sadarbību 2017. gadā, veidojot III Rīgas izglītības iestāžu deju svētkus “Trejdeviņi gaismas tilti”, aicinām vēlreiz iet pāri Laikmetu tiltam, kurā savu stāstu izstāstīja arī Indra!

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vārdā sirsnīgi sveicam Indru Filipsoni svētkos un vēlam allaž būt smaidīgai, dzīvespriecīgai, un turpināt mūs visus iedvesmot!