Svecīšu diena Rīgas 25. vidusskolā

17.11.2022. Rīgas 25. vidusskolā, Latvijas dzimšanas dienai par godu skolēni un skolotāji veidoja Latvijas karogu no baltām un sarkanām svecītēm, kā arī novietoja svecītes taciņu malās, kuras izgaismoja ceļu uz skolu līdz pat ieejas durvīm.

Pasākumā iesaistījās 2.-10. klašu skolēni un skolotāji, kuri palīdzēja likt un iedegt svecītes. Tika norunāts, ka tie, kuri vēlēsies iesaistīties pie skolas pulcēsies ap 7:30 no rīta, ņemot līdzi garos sērkociņus vai šķiltavas, un pa jau iepriekš uzzīmētu Latvijas karoga kontūru tika izvietotas un iedegtas svecītes. Šis pasākums ir skolas tradīcija, kuru rīkojam ik gadu, tradīcija, kas satuvina un iepriecina cilvēkus, kas iesaistās un arī tos, kuri novēro ejot garām. Citus gadus tika veidota Latvijas kontūra, taču šogad veidojām Latvijas karogu, kurš burvīgi izgaismoja skolas pagalmu līdz pat pusdienlaikam.

Tas ir tik pārsteidzoši, ka šādā pasākumā iesaistījās tik daudzi un pat brīvprātīgi pieteicās, ieradās laikā un aktīvi iesaistījās. Bija arī vecāki, kuri vedot savus bērnus uz skolu, piedāvāja palīdzēt. Prieks redzēt tik aktīvus un atsaucīgus cilvēkus, it īpaši bērnus, kurus vēl joprojām interesē šādi, šķietami mazi, taču nozīmīgi pasākumi.
Redzot prieku bērnu acīs un to, kā bērniem šis pasākums patika un cik ļoti viņi to izbaudīja, noteikti ir vēlme līdzīgus pasākumus rīkot turpmāk.


Reportāžu sagatavoja 10.b klases skolniece Gerda Baranovska.