“Superpuika 2014” finišējis

Par “Superpuiku 2014″ kļūst Rīgas Hanzas vidusskolas skolnieks

4. martā, Rīgas Cirkā konkursa „Superpuika 2014” finālā uzvarēja Rīgas Hanzas vidusskolas 6. klases skolnieks. 2. vietu izcīnīja Inguss Sutins no Kaunatas, trešo – Rūdolfs Eberhards no Blomes.

Konkursa finālā godam startēja arī Arnis Rozentāls un Jānis Gaismiņš no Rīgas, Mārcis Livmanis un Roberts Kalvītis no Jūrmalas, Ralfs Boldāns no Balvu novada, Ditmārs Voitiņš no Preiļu novada un Egils Arturs Sauka no Jelgavas.

10 konkursa finālisti sacentās sacentās amatniecības, dizaina un kulinārijas uzdevumos, veidojot instrumentu kastes, dekorējot lielizmēra puzurus un gatavojot veselīgos salātus kopā ar Elmāru Tanni. Ar lielāko izaicinājumu puiši sastapās augstuma un līdzsavara trasēs ar alpīnisma elementiem.

Emocionālus brīžus puišiem sagādāja arī tikšanās ar kamaniņu braucēju Mārtiņu Rubeni, mūziķi Kārli Kazāku un 1996. gada Superpuiku – Edvīnu Ozolu.

Konkursu „Superpuika” jau 23. reizi organizēja Tehniskās jaunrades nams “Annas 2″. Pieteikšanās nākamajai konkursa sezonai, sākot no 6. marta mājaslapā www.tjn.lv/superpuika. Pieteikties var 2002. un 2003. gadā dzimuši zēni.

Konkursu „Superpuika” atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Bosch, 3S, Tallink, Relaks Tūre, Dateks, restorāns Čarlstons, PlayTables.lv, Komats, Ilustrētā Junioriem, Dzenitis.eu un Liepkalni.

 

Informāciju sagatavoja

TJN „Annas 2” pārstāvis

Dāvis Braučs

Tālr.: 20 235 235